Кондуктор 27 тролейбусу отримав догану через хамство | Відрадний

Кондуктор 27 тролейбусу отримав догану через хамство

Заклеєна скотчем купюра

Заклеєна скотчем купюра

Скарги, які залишають кияни на сайті 1551.gov.ua, нерідко приносять результати. Ми прослідкували долю одного зі звернень на тему транспортного обслуговування і виявили, що за хамське спілкування з пасажиркою кондуктор 27 тролейбусу отримав догану. А ще, з контролер-касирами цього маршруту провели бесіду про етику спілкування з пасажирами, тож сподіваємося, поїздки у тролейбусі стануть більш комфортними!

Отже, скарга від мешканки Відрадного виглядала так: «12 лютого, приблизно о 12:00, кондуктор 27 тролейбусу (бортовий номер 3602) відмовилася приймати у мене 2-гривневу купюру за проїзд. Вона це ніяк не пояснила: 1 грн взяла, а 2 грн простягнула мені. На моє питання, що сталося, кондуктор грубо відповіла: ”Мне что, за вас 2 гривни закладывать?” Виявилося, що ця купюра на згині трошки заклеєна скотчем (фото додаю). Врешті, я оплатила проїзд іншою купюрою».

Далі скаржниця попросила дати роз’яснення, на якій підставі кондуктор відмовилася приймати зазначену купюру (чи вважаються недійсними подібні купюри?) та провести з усіма кондукторами 27 маршруту виховну бесіду про етику спілкування з пасажирами.

Через 2 тижні від подачі скарги Київпастранс написав, що за фактами, наведеним у зверненні, було проведене службове розслідування. «12.02.2015 в тролейбусі маршруту № 27 (бортовий номер 3602) працювала контролер-касир Тищенко Н.О., якій за нетактовну поведінку по відношенню до пасажирів наказом по підприємству оголошено догану. З контролерами-касирами проведено додатковий інструктаж щодо бездоганного виконання посадової інструкції та ввічливого відношення до пасажирів під час виконання службових обов’язків», – зазначили у Київпастрансі.

Висновки у нас завжди однакові: якщо вас щось не влаштовує – скаржтеся до служби 1551 :) Принаймні, так у вас буде більше шансів вирішити проблему, ніж якщо ви промовчите.

До речі

Кондуктори чи касири у магазинах не мають права відмовлятися приймати у вас таку купюру, яка зображена на фото. Недійсною вважається лише купюра, розірвана на дві або більше частин, або така, що має сліди від горіння.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


три × = 24