Коли їде останній тролейбус і трамвай? | Відрадний

Коли їде останній тролейбус і трамвай?

1-й швидкісний трамвай

1-й швидкісний трамвай

Хто з нас не кусав лікті, запізнившись на останній громадський транспорт після важкого робочого дня, важливої зустрічі чи поїздки залізницею? Викликати таксі у таких випадках можна, але дуже ненадійно: останнім часом таксисти дуже неохоче їздять на виклики у темну пору дня. Отож, у нагоді стає інформація про останній тролейбус чи трамвай, на які ще можна встигнути. Автобус №2 вже, на жаль, зовсім не їздить, тому розповімо вам про пізній розклад інших видів транспорту, що проїжджають Відрадний. Мова піде про 27 тролейбус, 14 трамвай та 1 трамвай (швидкісний).

Одразу зазначимо, що ці дані ми взяли зі спільноти «Транспорт Києва» у Фейсбуку. Там виклали загальну табличку автобусів, тролейбусів та трамваїв Києва, а ми візьмемо лише «відрадненську» частину. Причому, прив’язка у цій інформації – до станцій метро та останніх поїздів метрополітену.

Коли їде останній 14 трамвай (Київ)?

Станцію метро Берестейська останній трамвай №14 (у напрямку до Автогенного заводу) за графіком проїжджає о 23:19. Це при тому, що останній поїзд на цій станції метро зупиняється аж о 00:34.

Жарт від Київпастрансу :)

Жарт від Київпастрансу :)

Останній 27 тролейбус у Києві: графік руху

Якщо вам треба буде сісти на 27 тролейбус на Шулявській у напрямку Київ-Волинського, то не пропустіть його о 23:23. Разом з тим, останній поїзд метро прибуває на Шулявську в 00:31. Якщо ж говорити про 27 тролейбус на Шулявці у напрямку Петрівки, то він приїжджає в 00:02.

Коли їздить останній швидкісний трамвай?

Ми знайшли інформацію лише про швидкісний трамвай №1, але й на тому добре :) Зі своєї кінцевої зупинки на Вокзалі 1-й трамвай рушає в 00:50. А останній поїзд приїжджає на станцію метро Вокзальна в 00:27, тож встигнути реально.

Радимо вам зберегти цю інформацію, але і не забувати, що у роботі транспорту стаються збої. Тому візитку улюбленого таксі все одно носіть із собою! :)

Фото з сайту transphoto.ru, автор – tavalex2007.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


вісім × = 32