Коли дадуть тепло на Відрадному? | Відрадний

Коли дадуть тепло на Відрадному?

Собачий холод!

Собачий холод!

Опалювальний сезон на Відрадному цьогоріч розпочався раніше терміну, та мешканці мікрорайону раділи цьому недовго. На завершення бабиного літа Київенерго подарувало всім нам сюрприз – відімкнення тепла і гарячої води. У будинках на бульварі Лепсе і вулиці Героїв Севастополя вже кілька тижнів немає гарячої води, а на Патріотів, 98, взагалі відімкнули і тепло, і гарячу воду. Коли ж у наших домівках знову стане тепло? Давайте розбиратися разом.

Зникнення тепла і гарячого водопостачання комунальники пояснюють ремонтними роботами – латанням тепломереж. Ситуація кожного разу стандартна: на під’їздах будинків вішають оголошення з обіцянками увімкнути воду до певного числа, але вчасно це чомусь ніколи не стається. Повернути тепло до домівок вдається лише після численних дзвінків до відповідних органів. Вочевидь, без участі мешканців не обійдеться і цього разу, вирішили ми, і почали телефонувати до комунальних служб.

1. Номер в оголошенні. Спочатку ми зателефонували за тим телефонним номером, який був зазначений в оголошенні на дверях під’їзду. Комунальники зазначали, що наш будинок обслуговує РТМ Святошин і давали номер телефону цієї організації: 497-83-сорок. Насправді ж, виявилося, що це номер звичайнісінької квартири, і комунальними службами тут і не пахне.

2. Ми знайшли в Інтернеті телефон диспетчерської Київенерго: 497-60-72. За цим телефоном нам відповіли, що вони наш будинок не обслуговують, адже він – «відомчий». І порадили звернутися до свого ЖЕКу.

3. ЖЕК на Донця, 15-а (КП Відрадненське) має телефон 408-72-36. Диспетчер за цим номером сказала, що відімкнення тепла – це справа рук саме Київенерго, і порадила звернутися на гарячу лінію Київенерго: 1588.

4. Гаряча лінія Київенерго працює дуже чітко: треба дочекатися з’єднання з оператором, назвати адресу і питання, яке вас хвилює. Ще півхвилини – і оператор називає причину відсутності гарячої води (в нашому випадку це був ремонт тепломереж) та називає приблизний час відновлення послуги. За словами оператора Київенерго, тепло і вода на Відрадному з’являться вночі з 5 на 6 листопада, і вже 6 листопада до обіду гаряча вода повинна бути в усіх квартирах.

Як бачимо, на спілкування з комунальними службами йде багато часу. Але це набагато краще, ніж сидіти, склавши руки, і мерзнути у холодній домівці. Приєднуйтеся до активних громадян і видзвонюйте комунальні служби – тільки так ми доб’ємося належного ставлення до себе, як до споживачів послуг!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


− 3 = п'ять