Кінотеатр Тампере знову запрацює | Відрадний

Кінотеатр Тампере знову запрацює

Кінотеатр Тампере

Кінотеатр Тампере

Легендарний кінотеатр Тампере, який колись транслював фільми, а згодом був чи не головним торговельним майданчиком Відрадного, скоро знову відчинить свої двері для відвідувачів. Про це повідомив телеканал «Київ».

Кінотеатр Тампере на вул. Героїв Севастополя: історія

1967 р. – з’являється кінотеатр на Відрадному, названий на честь фінського міста Тампере. Це місто – побратим Києва, тож у нашій столиці є ще й вулиця Тампере. Кінотеатр розрахований на 700 глядачів, спрямування – дитячі фільми.

2000-ні роки – у цьому кінотеатрі показують старі фільми, які можна було бачити в прокаті 15 і більше років тому. Тампере вважають не надто престижним місцем відпочинку, тож глядачів на сеансах майже немає. Великий зал кінотеатру віддають під торгівлю. Мешканці Відрадного пам’ятають дивакуватий торговельний центр з похилою залою. На місці екрану продавалися аудіокасети та диски, внизу кінозалу – господарчі товари (пральні порошки, мило, парфуми, косметика), вище – канцелярський відділ, їжа, напої (итальянский бренд кофе Lavazza ) і м’які іграшки. У фойє кінотеатру можна було здати фотоплівки на друк та купити рамки для фотографій.

2006 рік – кінотеатр Тампере намагається стати конкурентом діючим кінотеатрам: тут починають показувати сучасні фільми. Небагато, по 2-3 кінострічки у прокаті.

2008 рік – Тампере закривають, оголосивши збитковим.

2013 рік, листопад – голова Соломянської районної в місті Києві державної адміністрації Максим Луцький робить гучну заяву про те, що незабаром кінотеатр Тампере знову запрацює. «Ми вигнали майже всіх орендарів, а тих, що залишилися, виженемо найближчим часом, – сказав він. – Кінотеатр повернемо громаді нашого району та найближчим часом повернемо йому статус дитячого кінотеатру».

2014 рік – саме тоді мають розпочатися роботи з відновлення кінотеатру. «Тампере» має знову стати дитячим кінотеатром, тобто таким, що транслюватиме, передусім, фільми для малят.

Повернення кінотеатру було би непоганим кроком, адже у мікрорайоні Відрадний мешкає 144 тисячі людей, а жодного культурного центру, окрім Мамаєвої Слободи, немає. Що ж, побачимо, чи справдять свої обіцянки чиновники.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


7 + шість =