Кінологічний майданчик у парку Орлятко: за і проти | Відрадний

Кінологічний майданчик у парку Орлятко: за і проти

Інформація про кінологічний майданчик

Інформація про кінологічний майданчик

Черговий шум-гам піднявся на Відрадному. Цього разу – стосовно встановлення у парку Орлятко спеціальної місцини для вигулу і дресирування собак, яку обіцяють відкрити вже 10 жовтня. Одні схвалюють ці дії (нарешті місцевим мешканцям буде де легально вигулювати собак), а інші критикують (шкодують паркову територію та сумніваються у дотриманні необхідних норм). Конфлікт посилює ще й те, що кінологічний майданчик будують, звісно ж, до виборів: «під знаменом» провладного кандидата в депутати і, за сумісництвом, гендиректора «Промислової-будівельної групи Ковальська» – Сергія Пилипенка.

У віртуальному вимірі скандал розрісся у межах сервісу скарг 1551 та Фейсбуку. Тож ми познайомимо вас із точками зору учасників дискусії, цитуючи обидва сайти.

«На сьогоднішній день в центрі парку Орлятко, силами компанії Ковальська, проводиться зведення кінологічного, дресирувального майданчику для собак. Майданчик будують біля житлового дому, лікарні та об’єктів соціальної інфраструктури, – пише хтось із місцевих мешканців на 1551. – Керівник компанії не звертає увагу на багато чисельні протести мешканців мікрорайону. На нашу думку, розміщення такого майданчику біля лікарні, дитсадку та пішохідних доріжок є порушенням Правил утримання собак та котів у Києві, затверджених рішенням Київради від 25 жовтня 2007 року №1079/3912 2.3. Відстань від майданчика до житлових будинків, дитячих та спортивних майданчиків та об’єктів соціальної сфери повинна становити не менш ніж 150 метрів».

Відстань 150 м від житлових будинків та дитсадків не буде витримана

Відстань 150 м від житлових будинків та дитсадків не буде витримана

У Фейсбуку з приводу можливого дресирувального майданчику в парку Орлятко також розгорілися пристрасті. Тут мешканців Відрадного цікавлять різні сторони проблеми:

- законність будівництва майданчику (просять пана Пилипенка показати дозвільні документи);

- легальність встановлення прямо посеред парку великого рекламного щита з інформацією про будівництво кінологічного майданчику компанією «Ковальська» (Сергій Пилипенко обіцяє прибрати біг-борд одразу після завершення будівництва, але стану речей це не змінює: рекламний щит на зеленій зоні викликає обурення);

- кінологічний майданчик «відгризе» велику частину самого парку;

- ризик збільшення кількості нападів собак на відвідувачів парку (проблема стара, як світ: прогулюючись парком з дітьми, батьки бачать собак без намордників і, просячи господарів вдягнути їх, лише наштовхуються на грубість).

Ну а сам Сергій Пилипенко на своїй сторінці у Фейсбуку відреагував на всі закиди таким чином:

«Місце для кінологічного майданчика, будівництво якого ми вже розпочали у парку, відповідає усім санітарним нормам –знаходиться на допустимій відстані від житлової забудови, в тому числі, і від дитячих садочків. … І найголовніше – на цьому місці ми встановимо контейнери, щоб всі господарі собак могли прибрати за своїми улюбленцями і викинути це все в цей контейнер. Як ви напевно здогадуєтеся, до цього моменту ці ж улюбленці ходили по потребі по всьому парку. І ще! Запевняю вас, будівельні роботи у парку «Орлятко» проходять з дотриманням усіх європейських стандартів! … В суботу всіх запрошую на відкриття кінологічного майданчику у парк «Орлятко»!»

P.S. Цієї суботи, 10 жовтня, о 10:00 у парку Орлятко розпочнеться суботник, на якому, вочевидь, можна буде застати не лише кінологічний майданчик, а й самого Сергія Пилипенка, щоб висловити йому свою точку зору на паркове нововведення.

А ви що думаєте про кінологічний майданчик у парку? Let the holy war begin! :)

* Фото – з Фейсбуку Олексія Нікітчука та Сергія Коротенка.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


2 + = п'ять