Карта добрих справ Солом’янського району | Відрадний

Карта добрих справ Солом’янського району

Карта добрих справ

Карта добрих справ

Чиновники Солом’янського району вчергове здивували мешканців, показавши, настільки вони далекі від реального життя містян. 29 серпня на сайті адміністрації зявилася новина про появу на цьому сайті «Карти добрих справ». На цій електронній мапі нібито мають бути відмічені «добрі справи», зроблені у нашому районі. Але проглядаючи мапу, виникає ефект Дежавю: на фотографіях майже усіх пунктів карти ми бачимо голову району Максима Луцького, який, мабуть, і є «доброю справою», за задумом чиновників.

«Голова Солом’янської райдержадміністрації Максим Луцький переймається проблемами кожного куточку району та робить усе можливе для їх вирішення, – цілком серйозно зазначають чиновники на сайті. – З метою ознайомлення громади з діяльністю очільника району презентуємо карту добрих справ Максима Луцького на благо нашого Солом’янського району». Останнє речення ніби взяте з п’єс Леся Подерв’янського!

Карта добрих справ має вигляд звичайної електронної мапи з відмітками за певними адресами. Ці відмітки пронумеровані: кожна «добра справа» має свій номер. Наприклад, за номером 19 написано про «здійснення дитячих мрій» – відкриття додаткових груп у дитсадку на Іскрівській. А за номером 47 – інформація про пропозицію передання недобудованого паркінгу од комунальної власності. Але всі новини з цієї мапи об’єднує одне – нескінченні згадки про Максима Луцького, який не забуває про мешканців району ні на мить.

Звісно, наші чиновники не уявляють, як має виглядати нормальний сайт району міста (для загального розвитку, можна було зайти хоча би на сторінку звичайного провінційного європейського містечка). Звісно, треба видавати здобутки усіх людей, які працюють в адміністрації, як здобутки лише однієї людини – царя і батюшки Максима Луцького. Звісно, треба робити з виконання звичайних буденних обов’язків шоу – ось, дивіться, голова району здійснив робочий візит! Дивіться, він був на засіданні! Сміх, та й годі.

Дорога адміністраціє, припиніть недооцінювати мешканців Солом’янського району! Краще, займіться справами: у нашому районі стільки всього ще можна відремонтувати, відкрити, доробити… От хоча би зробити, врешті-решт, пандус на вході до поштового відділення 03061. А замість витрачати бюджетні гроші на підтримку такого сайту з такими «добрими справами», краще опустіться на землю і подивіться, чим живуть люди.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


2 + два =