Карнавальні перуки на Відрадному | Відрадний

Карнавальні перуки на Відрадному

Осінь – пора підготовки до різноманітних свят. Численні весілля, новомодний Хелловін, а за ним і зимові свята – усі ці дати потребують продуманих та дотепних образів. Якщо урочистий костюм ви вже маєте, але до нього бракує «родзинки», спробуйте доповнити свою «роль» тематичною перукою! Тим більше, цей аксесуар можна підібрати, не виїжджаючи за межі нашого району. Давайте подивимося, які карнавальні перуки продають на Відрадному.

Перука клоуна

Перука клоуна

Перука клоуна. І не проста, а з лисиною! Різнокольорові кучері прикрасять образ тамади на дитячому чи дорослому святі та однозначно піднімуть настрій всі гостям. Ця перука – доволі простої конструкції, вона не містить стягувальних елементів на зворотів, а отже, тримається на голові «просто так», завдяки об’ємній формі самої лисини. Коштує вона недорого – лише 100 грн, і продає її наша з вами сусідка Тетяна на сайті оголошень.

Дитяча святкова перука з дзвониками

Дитяча святкова перука з дзвониками

Дитяча святкова перука з дзвониками. Такий веселий дитячий капелюшок більше схожий на головний убір футбольного вболівальника, проте завдяки таким собі ріжкам його можна записати й у розряд накладних зачісок. Завдяки двом кольорам (жовтому й червоному) така перука підійде для багатьох ролей на дитсадковому святі: це може бути клоун, півень, курча, динозавр чи навіть дикобраз! Доповнять потішний образ маленькі дзвоники, нашиті на кінчики ріжок. Коштує така перука лише 150 грн, а продає її панянка Яна на сайті olx.

Рожева перука Аніме

Рожева перука Аніме

Рожева перука Аніме. Прикрасити святковий образ допоможе і перука яскраво-рожевого кольору. Якщо перші два варіанти були явно хлопчачими/чоловічими, то тут мова йде про жіночу зачіску каре. Таку шевелюру за 100 грн на сайті оголошень продає Марина, її номер телефону: (063) 709-63-93. Низьку ціну перуки (у гарному стані і не заплутаної) можна пояснити тим, що виготовлена вона зі штучного блискучого волосся, а не зі справжнього. Проте для карнавалу підійде! А от для повсякденного життя краще купити якісну перуку на сайті ShopVolos Украина, підібравши саме той відтінок волосся, який пасує вам найкраще!

Перука янгола

Перука янгола

Перука янгола та крила янгола. У деяких оголошеннях можна знайти не лише перуку, а й цілий комплект. Наприклад, у цьому випадку продають і рожеву зачіску янгола, і накладні крила, і ще й ажурну маску на очі рожевого кольору. Коштує такий набір 319 грн, а продає його Наталя: (093) 827-66-20.

Перука Мерилін Монро

Перука Мерилін Монро

Перука Мерилін Монро. І таке багатство можна знайти на Відрадному! :) Перука з білявими кучерями, що дійсно нагадують зачіску Марилін Монро, продають за 169 грн. За словами продавчині – тої самої Наталі, яка пропонує ще й перуку янгола – цей шиньйон можна укладати не лише кучерями, а й в іншому стилі.

А часто нашим читачам доводиться користуватися перуками – справжніми чи карнавальними? Яку перуку ви купили би для себе залюбки?

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


9 × три =