Карантин 2020: куди піти з дитиною у Києві? | Відрадний

Карантин 2020: куди піти з дитиною у Києві?

Бібліотека КПІ

Бібліотека КПІ

У багатьох школах Відрадного стартував карантинний «сезон»: вже від 3 лютого частина шкіл буде зачинена як мінімум на тиждень, аби унеможливити масове захворювання школярів на грип. Для батьків тих дітей, яким пощастило не підхопити «бацилу», актуальним стає питання: куди піти з дитиною? Де максимально цікаво та з користю провести час? Раз у парку Відрадний все ще триває ремонт озера, а снігу цієї зими так і нема, радимо піти до бібліотек та музеїв!

3 лютого, 13:30 – літературно-музична зустріч з Петром Перебийносом – поетом, письменником, драматургом, лауреатом Національної премії імені Тараса Шевченка. Організатор і ведуча – Тетяна Димань, композитор. У події візьмуть участь учні Київської дитячої школи мистецтв № 8, вокальний дует «Орнамент». Вхід вільний. Центральна бібліотека ім. Т.Г.Шевченка для дітей м. Києва: проспект Перемоги, 25-А.

3 лютого – день безкоштовних відвідин Національного історико-архітектурного музею «Київська фортеця». Вул. Госпітальна, 24-А.

5 лютого, з 10:00 до 14:00 – день безкоштовних відвідин Національного музею «Київська картинна галерея» (стара назва – Музей російського мистецтва). Вул. Терещенківська, 9.

5 лютого, з 10:00 до 13:00 – день безкоштовних відвідин Національного природничого музею НАН України. Вул. Богдана Хмельницького, 15.

5 лютого – день безкоштовних відвідин Музею Ханенків. Вул. Терещенківська, 15-17.

5 лютого (щосереди) – день пільгового відвідування Київського зоопарку. По середах повний дорослий квиток до зоопарку коштує вдвічі дешевше – 50 грн замість 100 грн.

9 лютого, 15:30 – лекція Ботанічні підсумки 2019 року. На вас чекає лекція про найцікавіші та найвизначніші відкриття в ботаніці протягом минулого року. «Ми поговоримо і про те, як рослини вміють перевтілюватися та косплеїти сільськогосподарські культури, як науковці змусили фоторофів сяяти від щастя та генів гриба, які були вбудовані в їхній геном, дізнаємось про останні здобутки в галузі еволюції рослин, чому не варто часто стригти газони, як рослини вміють перемикати свій тип фотосинтезу, наче ти перемикаєш канали на телебаченні чи на YouTube і ще багато всього іншого», – зазначають організатори. Національний природничий музей НАН України. Вул. Богдана Хмельницького, 15.

Протягом карантину традиційно діятимуть гуртки у ЦДЮТ – Центрі дитячої та юнацької творчості, що на вул. Героїв Севастополя. Проте перед тим, як вести своє чадо на заняття, все ж радимо вам прояснити графік занять у період карантину.

Крім того, кожного буднього дня у «Песто-кафе» (ТЦ Аркадія біля Індустріального мосту, 2 поверх) діє акція «щасливі години». Від 15:00 до 17:00 ви маєте змогу купити дві страви за ціною однієї. Разом з тим, діти можуть погратися в двох ігрових зонах ресторану. Ну і звісно, для додаткових розваг можна купити дитині сучасний ліхтарик https://fonarik.ua/fonari/fonari-led-lenser/ який зробить ігри цікавішими та додасть чаду знань з галузі фізики!

Якщо ви знаєте про інші цікаві події для школярів у період карантину 2020, просимо писати про це у коментарях. Особливо цікавлять місця поблизу Відрадного!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


дев'ять + = 13