Канцелярія на Відрадному працює на самовиніс | Відрадний

Канцелярія на Відрадному працює на самовиніс

Канцелярія проспект Відрадний

Канцелярія проспект Відрадний

Найпоширеніше питання, з яким стикаються батьки під час карантину, звучить так: де купити канцелярське приладдя? Тільки-но зачинилися канцелярські магазини, як малюки одразу домалювали всі свої розмальовки, а у школярів закінчилися зошити й кольоровий папір для шкільних поробок. На щастя, канцелярія на проспекті Відрадному не зачинилася повністю: там можна замовити товари телефоном, а потім підійти і забрати їх.

Мова йде про канцелярію у підвальчику за адресою проспект Відрадний, 16/50, (між АТБ та магазином Золота Осінь). Цей магазин – невеличкий, але популярний серед відрадненців: тут завжди можна купити необхідне канцелярське приладдя, яке задали принести до школи в останній момент :)

Крім того, по сусідству розташована крамничка «1000 дрібничок», де можна докупити те, чого не знайшлося у Канцелярії: пряжу для уроків дизайну, бісер і навіть тоненькі резинки для пошиття масок для обличчя.

Обидва ці магазини зараз, у період весняного карантину 2021, працюють за попереднім замовленням. Оголошення про це висить на самому вході до цих підвальчиків. «Увага! У зв’язку з карантином магазин тимчасово не працює. Магазин працює на видачу попередніх замовлень. Для вашої зручності організовано безкоштовну доставку товару. За деталями телефонуйте та пишіть у Вайбер (067)279-02-09», – написано в оголошенні.

Канцелярія на карантині

Канцелярія на карантині

Отож, якщо вам потрібна канцелярія або щось із 1000 дрібниць, то схема така:

-        Спершу вам треба зателефонувати за номером (067)279-02-09 або написати на цей же номер у Вайбер;

-        Продавець магазину перевірить наявність цього товару, озвучить вам ціну;

-        І після цього ви зможете підійти до магазину і забрати свою покупку прямо з порогу. Про спосіб оплати замовлення варто домовитися із продавцем завчасно.

Цікаво, які ще магазини на Відрадному пішли цим шляхом і організували самовивіз чи безкоштовну доставку? Якщо у вас є такі дані, пишіть нам у коментарях – підтримаємо бізнес Відрадного разом!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


1 × три =