Качалка під відкритим небом на Відрадному | Відрадний

Качалка під відкритим небом на Відрадному

Саморобна штанга

Саморобна штанга

Ви коли-небудь бачили легендарну качалку в Гідропарку? Подібний тренажерний зал під відкритим небом існує і на Відрадному – якщо ви хочете позайматися спортом, не потрібно купувати жодного абонементу в спортзал. Просто приходьте до парку Відрадний та піднімайте саморобні штанги!

Качалка під відкритим небом

Качалка під відкритим небом

Де знайти качалку під відкритим небом?

Все дуже просто: вам треба пройти територією парку Відрадний до стадіону, пройти через стадіон у бік НАУ та піднятися нагору. Одразу біля прохідної доріжки ви побачите спортивний майданчик (качалка НАУ).

Качалка у Києві на Відрадному

Качалка у Києві на Відрадному

Тренажери в качалці

Спортивні знаряддя тут майже такі самі, як у качалці під відкритим небом у Гідропарку: саморобні штанги, гантелі, турники та бруси. Звісно, качалка створена не для всіх – комусь більше підійдуть легенькі кардіотренажери, яких тут немає. Але якщо ви захоплюєтеся важкою атлетикою і робите жим лежачи чи присідання зі штангою – вам на цьому майданчику сподобається!

Штанги для жиму лежачи

Штанги для жиму лежачи

Перелік знарядь у качалці

Штанги для жиму лежачи – до 125 кг

Штанга 125 кг

Штанга 125 кг

Штанги для присідань

Гантелі

Бруси – висота 160-170 см

Бруси на Відрадному

Бруси на Відрадному

Чим відрізняється качалку на Відрадному від качалки в Гідропарку?

Звісно, масштабами. Якщо качатися в Гідропарку можуть одночасно кількадесят людей, то на Відрадному за такої кількості спортсменів утвориться штовханина. Справа в тому, що спортивний майданчик тут значно менший – приблизно 20 на 20 метрів.

Саморобна штанга для присідань

Саморобна штанга для присідань

Як зробити штангу своїми руками?

Саморобна штанга може згодитися вам не лише у качалці під відкритим небом, а й у себе вдома чи на дачі. Погодьтеся – підтримувати форму треба завжди і всюди! Тож спробуйте зробити штангу з підручних матеріалів. Варіантів тут може бути багато, але ось два найбільш популярні:

1) Зварити штангу з підручного металу (інакше кажучи, з металобрухту). Подібні штанги можна побачити у качалці на Відрадному: вони зварені з залізних дисків, прутів та старих ланцюгів.

2) Зробити штангу з пластикових пляшок (підійде тим, кому достатньо відносно невеликої ваги). Для цього треба наповнити піском 8 пластикових пляшок, скрутити їх по 4 разом (це вийдуть млинці штанги) і настромити з двох боків саморобного грифа (наприклад, ручки від лопати).

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


1 коментар до “Качалка під відкритим небом на Відрадному”

  1. [...] спортивний майданчик під відкритим небом – такий, як качалка на Відрадному, тільки значно [...]

Напишіть відгук


8 + = тринадцять