Їдальня НАУ працює у карантин: як купити там їжу? | Відрадний

Їдальня НАУ працює у карантин: як купити там їжу?

Багато бізнесів у карантин призупиняють свою роботу або переформатовуються, намагаючись підлаштуватися під нові умови. А ось студентське Бістро НАУ, яке так полюбилося читачам нашого сайту, продовжує працювати. Там так само можна купити готові страви у період локдауну! Звісно, із певними обмеженнями, про які ми розповімо у цій публікації.

У студентів і викладачів вишів зараз, навесні 2021 року, також локдаун: більшість із них – на дистанційному навчанні. Проте їдальня Національного авіаційного університету продовжує працювати і тішити своїх прихильників смачненькими і недорогими стравами базового меню. Раніше перелік страв цього бістро та розцінки ми розміщували у статті про цю їдальню. Одначе, через те, що зараз послугами закладу харчування користується обмаль людей, сама їдальня функціонує у пів сили.

Як їдальня НАУ працює у карантин?

Купити їжу у цьому закладі зараз можна двома шляхами:

-         Або зателефонувати за номером (099)360-63-15 і замовити кількість порцій певної страви;

-         Або прийти до самої їдальні, зайти до її зали на 2 поверсі будівлі і вибрати страви з наявних у вітрині. Заходити до їдальні можна максимум по двоє.

Їжа на замовлення

Їжа на замовлення

Розраховуватися за страви у їдальні так само можна готівкою або карткою. Їжу у період локдауну продають лише «на виніс» у пластикових судках, адже їсти у самому закладі наразі заборонено. До зони зі столиками навіть не можна зайти: ця частина залу обмотана червоно-білими стрічками. Навіть усі стільці підняті на столи :)

Їдальня НАУ на карантині

Їдальня НАУ на карантині

Графік роботи Студентського Бістро НАУ під час карантину: з 8:00 до 14:30. Але майте на увазі, що після 13:00 вибір страв там дуже зменшується, отож краще приходити раніше. Ми були там ближче до 14:00, тому з меню «застали» лише тушковану капусту з грибами, рис з овочами, картопляне пюре, курячі відбивні, кілька млинців з вишнями, вінегрет, м’ясний салат і ще кілька страв.

Студентське бістро НАУ

Студентське бістро НАУ

Працівниці їдальні зазначають, що заклад поки що не відправляють на «канікули» й не зачиняють, проте «всяке може бути: щодня виходять нові правила», – зізнаються вони.

Їдальня НАУ: карантин

Їдальня НАУ: карантин

Адреса їдальні НАУ: Київ, вул. Борщагівська, 197 (біля зупинки швидкісного трамваю «Національний авіаційний університет»).

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


5 + один =