IT-Хелловін на Відрадному: як це було | Відрадний

IT-Хелловін на Відрадному: як це було

Хелловін 2015 у Zeo Alliance

Хелловін 2015 у Zeo Alliance

Ні для кого не секрет, що навколо Відрадного зосереджується все більше і більше IT-проектів: у нашому мікрорайоні відкриваються офіси компаній, у яких працюють програмісти, тестувальники, проджект-менеджери та інші діячі сфери програмного забезпечення. На сторінках цих фірм у соцмережах можна побачити не лише специфічну інформацію зі світу кодів і скриптів, а й цікаві «хвастики». Наприклад, фотозвіти зі святкування Хелловіну 2015, які ми хочемо показати й нашим читачам!

Хелловін в ZEO Alliance

Ця компанія розташована у бізнес-центрі на бульварі Лепсе, 6-Б. Нещодавно ми писали про те, що саме тут відкрили першу на Відрадному заправку для електрокарів, де може підзарядити свій автомобіль будь-хто охочий. На Хелловін до цього офісу завітала Смерть з бейсбольною битою, яка, втім обрала для себе інший транспортний засіб – самокат.

Смерть в Zeo Alliance

Смерть в Zeo Alliance

Їдальню компанії прикрасили декоративними гарбузиками та «привидами» з марлі, тож обідали айтішники у моторошній атмосфері.

Їдальня на Хелловін

Їдальня на Хелловін

Аби гідно провести день страшилок, дехто з працівників ZEO Alliance «прикрасив» себе гримом, що імітував рани та подряпини на обличчі.

Моторошний грим у Zeo Alliance

Моторошний грим у Zeo Alliance

Halloween Party 2015 в Innovecs

Ще один IT-«монстр» Відрадного – компанія Innovecs. Її офіс розташований на бульварі Івана Лепсе, 6-з. Компанія працює у сфері аутсорсу (розробляє програмне забезпечення на замовлення іноземців), і відома в айтішних колах тим, що приймає за свої послуги оплату навіть у криптовалюті – біткоінах. Для Хелловіну тут спеціально оформили офіс: розклеїли по стінах та меблях зображення кажанів, повісили павутину.

Офіс Innovecs на Хелловін

Офіс Innovecs на Хелловін

Оранжевий та чорний стали тут святковими кольорами: оранжевий символізував відтінки гарбузів, а чорний був символом моторошності і страху.

Хелловінський декор

Хелловінський декор

Для працівників компанії обладнали спеціальну фотозону, де можна було сфотографуватися на пам’ять. Гарбузи, чорна кулька і відьомський профіль – ось таким був куточок для фото.

Фотозона в Innovecs

Фотозона в Innovecs

Хелловін 2015 в Astound Commerce Careers

Компанія Astound Commerce Careers розташована неподалік Відрадного – на вул. Металістів, 24. Тут на Хелловін обійшлися без лякливих декорацій: працівники компанії лише прийшли на дійство у моторошних костюмах та підкреслили свої страшні образи відповідним гримом.

Astound Commerce Careers на Хелловін 2015

Astound Commerce Careers на Хелловін 2015

Айтішники не були би айтішниками, якби не використовували специфічні девайси. Наприклад, під час Хелловіну в компанії Astound Commerce Careers у центрі уваги були ось такі окуляри з випадаючими очима.

Випадаючі очі

Випадаючі очі

Представники IT-галузі щороку влаштовують такі маскарадні дійства на Хелловін і тихцем змагаються, яка компанія зробить найбільш страшне свято. А чи відзначають Хелловін в інших офісах Відрадного? Чекаємо на ваші розповіді!

Фото – за сторінок ZEO Alliance, Innovecs та Astound Commerce Careers у Фейсбуку.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


вісім + = 9