Інститут Шалімова проведе вебінар для хірургів | Відрадний

Інститут Шалімова проведе вебінар для хірургів

Анатомічний макет

Анатомічний макет

Центр хірургічний інновацій, що діє на базі Інституту імені Шалімова у Медмістечку, запрошує зацікавлених хірургів на безкоштовний вебінар. Його тема – Сучасні можливості гепатобіліарної хірургії, що для не-медиків можна «перекласти», як сучасні можливості хірургії жовчного міхура та жовчовивідних протоків. Навчальна зустріч відбудеться на платформі Zoom 4 та 5 лютого і триватиме півтори години – з 16:00 до 17:30.

Лектором цього вебінару є Денис Федоров – кандидат медичних наук, хірург-трансплантолог першої категорії, старший науковий співробітник відділу хірургії та трансплантації печінки Національного інституту хірургії і трансплантології імені Шалімова.

Для того аби потрапити на вебінар, організатори радять завчасно перевірити, чи авторизовані ви у Зумі, та зареєструватися, звернувшись до Центру хірургіччних інновацій (цей Центр має відповідну сторінку у Фейсбуці www.facebook.com/trainingCSI). Після цього 4 лютого на вайбер та електронну пошту від організаторів прийде посилання на трансляцію.

Після закінчення вебінару усі учасники отримають Сертифікат CSI, який включає бали згідно з Вимогами до заходів безперервного професійного розвитку», п.ІІ. Сертифікати видадуть протягом 10 робочих днів.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


два × = 18