Гуртожиток на Шепелєва передали місту | Відрадний

Гуртожиток на Шепелєва передали місту

Вул. Шепєлєва, 31/87

Вул. Шепєлєва, 31/87

Старенький гуртожиток на Шепелєва, 31/87 вже тиждень, як перебуває у комунальній власності громади. Рішенням КМДА №948 його вивели з власності Південно-Західної залізниці і передали до сфери управління Солом’янської районної адміністрації.

Залізниця безкоштовно передала місту свій гуртожиток, як і водиться у таких випадках. Проте під час фахового огляду будівлі була визначена й вартість об’єкту – вона склала лише 943 тис. 983 грн. Це замало, як для будинку з житловою площею у 583,3 кв. м, правда ж?..

Гуртожиток був введений в експлуатацію ще 1954-го року. Це – двоповерхова будівля, що містить одну сходову клітку. У гуртожитку містяться 33 житлові кімнати, в яких зараз проживає 81 мешканець. Крім того, у будинку є підвал площею 62,8 кв. м.

Обстеження будинку відбулося ще 31 липня. За його результатами було визначено, що будівля зношена на 30%. Також разом з будинком до власності громади міста відійшли й газони (аж 998,84 кв. м) та асфальтовані доріжки (619,37 кв. м).

«Мережі водопостачання, водовідведення, тепло-електропостачання перебувають у задовільному технічному стані», – написали в Акті приймання-передачі гуртожитку на вул. Миколи Шепелєва, 31/87. Що ж, зафіксуємо ці показники будинку для історії!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


5 − = один