Хто вкрав троянди? | Відрадний

Хто вкрав троянди?

Троянда в парку

Троянда в парку

Днями перлина нашого мікрорайону – парк Відрадний – буквально облисів. Чарівні клумби, густо вкриті квітами троянд, хтось обікрав, залишивши кілька жалюгідних квіток. Пропажу відвідувачі парку помітили одразу: вона впадає в око, адже трояндова клумба тішила око прямо посеред центральної доріжки парку.

«Навіщо комусь було таке робити – незрозуміло, – скаржиться жіночка пенсійного віку, розглядаючи пеньки, що залишилися від троянд. – Ці троянди так довго висаджували, і ми всі чекали, коли клумба зацвіте. А тепер хтось позрізав квіти і залишив декілька нещасних троянд».

Про те, що тут зовсім нещодавно квітнула чарівна клумба, нагадують поодинокі, але дуже гарні троянди. Вони досить низенькі, тому, мабуть, і не приглянулися крадіям. А ось вищі квіти з яскравими пелюстками хтось зрізав майже під корінь.

Хто і навіщо вкрав квіти?

Відповідей на це питання може бути три:

- троянди зрізали місцеві хулігани, які хотіли таким чином самоствердитися

- це зробив бідний студент-романтик, щоб вразити свою кохану великою кількістю троянд

- квіти зрізали для продажу, адже набагато простіше вкрасти чужі троянди, аніж вирощувати власні.

Здається, з цих варіантів найбільш реалістично виглядає третій. Тож сліди зниклих троянд слід шукати у підземних переходах та на розкладках квітів – там, де продають букети.

Скільки коштують троянди?

Одна троянда – невелика розкіш: вона коштує в середньому 15-20 грн. Проте продавши десятки квітів, можна неабияк заробити! Наприклад, якщо скласти в букет 10 троянд, це творіння можна продати за 100 і більше гривень. Крадії непогано «попаслися» в парку Відрадний: на поцуплених сотнях квітів вони зароблять тисячі гривень.

Відвідувачам парку натомість залишаються обскубані клумби з пеньками замість троянд. Навряд чи цього сезону працівники Київзеленбуду знову висаджуватимуть троянди в парку. Та й не лише цього сезону – скоріше за все, через цю масштабну крадіжку вони садитимуть на клумбах лише недорогі варіанти квітів.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


3 + = шість