Хто не проголосує – окулярів не отримає! | Відрадний

Хто не проголосує – окулярів не отримає!

Окуляри за голос

Окуляри за голос

І знову ми про вибори :) Але цього разу мова піде не про марафет у дворах Відрадного і не про заміну вікон чи ліфтів напередодні волевиявлення народу. Виявляється, партія «Рух за реформи» (грізна носоріжка) задобрює виборців більш хитромудрим чином. На Лєбєдєва-Кумача, 5 (у рожевій новобудові) діє приймальня політичної сили, де за підписи виборців проводять… огляд окуліста. Про це ми дізналися з 1551, куди поскаржилися місцеві мешканці.

«Цю скаргу попросила надіслати консьєржка 2-го під’їзду, – зазначено в заявці. – У нашому будинку, біля під’їзду №4, є приймальня партії «Рух за реформи». Сьогодні вони вивісили оголошення про те, що відбувається прийом окуліста. Вона, як інвалід 2-ї групи + чорнобилець, вирішила зайти перевірити зір. Її одразу спитали, за кого вона буде голосувати. І через те, що вона сказала, що ще не визначилася, її не прийняли на прийом. А знайомі розповіли, о коли вони казали, що голосуватимуть, як треба і ставили підписи на якомусь направленні, їх приймав окуліст і безкоштовно видавав окуляри. Це фактично підкуп мешканців».

Ось така комедія. Шкода тільки, що скаргу залишили не через сам факт прийому лікаря під агітаційними «прапорами», а після того, як у цій «послузі» людині відмовили…

Фото з сайту abc.net.au

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


4 коментарі до “Хто не проголосує – окулярів не отримає!”

 1. Марта коментує:

  Людям роби добро, а вони як завжди плюють в спину.

  • admin коментує:

   Ваш імейл, який закінчується на “pr”, підказує, що ви зайшли сюди не просто так :)

 2. Настя коментує:

  Ну стаття “джинса-джинсою”. Скільки то тій консьєржці років? Так, що вже не подобається людям, хоч зір перевірять! Їх же ніхто з пістолетом біля скронь не змушуватиме голосувати!Бо чого – бо в кабінку заходить лише виборець!!!!)))) Тож, хай люди ходять, зір перевіряють, та отримують окуляри!!!

Напишіть відгук


× 3 = двадцять чотири