Хто краде лічильники? | Відрадний

Хто краде лічильники?

Лічильник тепла

Лічильник тепла

З наближенням опалювального сезону на Відрадному знову стає актуальною тема будинкових лічильників тепла. Справа в тому, що протягом минулого сезону на 1551 час від часу надходили скарги від мешканців нашого району про те, що лічильники у їхніх будинків хтось вкрав одразу після встановлення. І ніби надійно вони були сховані, і ніби ключі від підвалів мали лише місцеві двірники… Але історії так і залишилися нерозв’язаними. І ось – та-да-да-дам! – свіжа історія про викрадення лічильника на Донця.

«Комунальне підприємство Відрадненське пропонує охороняти теплові лічильники у підвалі за допомогою сигналізації (звісно, за рахунок мешканців), – пише у скарзі на 1551 одна з наших сусідок, яка живе на Донця, 14. – У нас дійсно вкрали теплолічильник з підвалу. Але питання виникло таке. Всі 4 під’їзди будинку зачинені дверима системи Домофон. »Всі 4 входи до підвалу зачинені металевими дверима. ЖЕК зняв з них навісні замки та зробив врізні замки. Ключі зберігаються в ЖЕКу і тепер просто так до підвалу не потрапиш».

Далі скаржниця описує ситуацію, коли мешканцям цього будинку знадобилося потрапити до підвалу.

1. «Щоби дістати з підвалу кошеня, яке втекло, ми звернулися до ЖЕКу. Наш двірник прийшов з ключем від підвалу, сам його відчинив та з нами ходив по підвалу. Треба зазначити, що двері він відчинив непросто. Тому відмичкою такий замок не відкрити – це точно!»

2. Друга сторона питання, яка викликає у мешканців будинку підозру, – це специфічність теплолічильника. «Щоб зняти його, треба знати, як це зробити», – зазначають у зверненні.

3. Третій момент, який насторожує скаржника, – те, що після зняття лічильника тепла треба поставити заглушку на трубу, інакше підвал заллє гарячою водою.

«Якщо врахувати той факт, що наш теплолічильник вкрали у розпал сезону, то одразу з’являється відповідь: його зняв професіонал, та ще й той, який мав доступ до ключів. А це значить, хтось із працівників ЖЕКу. Ясно, що вони будуть відмовлятися, але розсудіть логічно! Тим більш, я живу на першому поверсі, практично не виходжу з дому, вночі у мене безсоння. Точно би вже почула зломщиків. А коли я чую звук дверей у підвал, що відкриваються, то завжди виходжу у парадне та з’ясовую, хто це. Чужих я не бачила!»

Скаржниця пише, що надсилає це звернення від імені мешканців її будинку та просить розібратися, хто ж вкрав лічильник з підвалу будинку по вул. Донця, 14. Вона просить перевірити працівників, які мають доступ до підвалів, КП Відрадненське, провести роз’яснювальну роботу для працівників цього ЖЕКу та встановити новий теплолічильник у будинку.

А ми ось що подумали: може, постраждалим слід об’єднатися і разом добиватися справедливості? Адже подібні випадки траплялися у різних куточках Відрадного: як на Лепсе, так і ближче до Київ-Волинського. Що скажете?

* Фото з сайту svoeteplo.org

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


4 коментарі до “Хто краде лічильники?”

  1. Олена коментує:

    У будинку на проспекті Корольова, 14 та сама ситуація – раптово посеред зими цього року зник лічильник тепла. Ми це зрозуміли по платіжках: до грудня 2015 року платили за спожиті ГКАл, у січні 2016 року рахунок за тепло шокував усіх. Чотири рази сусідам вдалось додзвонитись у Київенерго, і 4 рази почули різні варіанти відповідей: лічильника у вашому будинку не було, він на повірці, він не пройшов повірку, він ще на повірці. Почався новий опалювальний сезон – лічильника досі немає.

  2. Аліна коментує:

    Схоже, що так воно і є, бо маємо ту ж ситуацію і на Бульвар Кольцова 5.

  3. Олексій коментує:

    В будинку по вулиці Донця 14-А лічильник тепла вкрали одночасно з 14 будинком. Лічильник було встановлено у листопаді 2015 року, а акт про викрадення складено працівниками”Київенерго” 01.12.2015 року. Тобто покиристувалися мешканці лічильником лише один місяць. Після цього робот з відновлення теплопункту ніхто не проводив. Були лише встановлені металеві решітки на вхідних дверях до підвалу будинку, але ці роботи проводилися працівниками КП “Відрадненське”. “Київенерго” на численні скарги мешканців нашого будинку відповідає, що лічильник буде відновлено у …тому році. Виникає закономірне питання – чи самому “Київенерго” вигідно встановлення лічильників, чи краще щоб мешканці Києва сплачували за тарифами площі?

Напишіть відгук


4 + = одинадцять