Громадські збори на Відрадному | Відрадний

Громадські збори на Відрадному

Будується Микитська Слобода

Будується Микитська Слобода

Цієї суботи, 2 листопада, на Відрадному відбудуться збори громадян, небайдужих до свого мікрорайону. Зустріч розпочнеться об 11:00 біля будмайданчика майбутнього житлового комплексу «Микитська Слобода».

Тема зборів – досить проблематична. На зборах говоритимуть про можливе знищення зеленої зони. «Наш парк Відрадний хочуть знищити! Під загрозою руйнування опинилися і прилеглі будинки! Лише одна година твого часу може врятувати парк. Лише разом, громадою, ми збережемо парк для наших дітей та онуків», – зазначають організатори зборів. Ці рядки вони написали в оголошенні, розклеєному біля парку Відрадний.

Також з оголошення зрозуміло, хто саме зазіхає на зелену зону – забудовники території за ринком. «Микитська Слобода» – саме так називається майбутня новобудова на Відрадному, яку починають зводити за ринком. «Не дамо нерадивим забудовникам виконати злочинні наміри окремих комерсантів!» – напряму кажуть організатори громадських зборів.

Отже, якщо вам не байдужа доля парку Відрадний, якщо ви хочете детальніше дізнатися про плани забудовників стосовно цієї зеленої зони, приходьте на збори громади!

Де: Будівельний майданчик за базаром на вулиці Героїв Севастополя.

Коли: 2 листопада, 11:00.

Приєднуйтеся!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


вісім + 5 =