Громадські слухання про торгівлю | Відрадний

Громадські слухання про торгівлю

Слухання щодо ярмарків на Відрадному

Продаж овочів

Продаж овочів

У червні на Відрадному відбудуться громадські слухання, що стосуватимуться життя Солом’янського району. Взяти у них участь можуть всі охочі мешканці району!

8 червня об 11:00 розпочнуться громадські слухання на тему «Про роботу сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі та проведення продовольчих ярмарків у літній період». Ці громадські слухання будуть проведені за адресою: Київ, просп. Космонавта Комарова, 28. Відповідальні за ці слухання заступник голови Солом’янського району А.В. Іващенко А.В. та начальник відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної у місті Києві державної адміністрації Л.І.Кострубіцька Л.І. Довідки – за телефоном: (044) 248-59-66.

Що таке громадські слухання?

Громадські слухання – це публічне обговорення важливих суспільних питань, які стосуються певної спільноти (мешканців міста, району, села тощо). На громадські слухання може прийти будь-хто охочий і висловити свою думку з приводу обговорюваного питання.

Зазвичай, громадські слухання відбуваються у великих залах зі стільцями, на яких сидять мешканці міста чи району. Перед ними по черзі виступають відповідальні чиновники, розкриваючи суть проблеми. Після цього слово дають усім громадянам, які бажають висловитися. Наприкінці зустрічі присутні приймають спільне рішення.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


9 − п'ять =