Гірки на Відрадному: де кататися на санчатах? | Відрадний

Гірки на Відрадному: де кататися на санчатах?

Зими у наш час вже не ті, що були раніше: снігом треба встигнути насолодитися, перш ніж він розтане! Тому дуже важливо не «промахнутися» з гіркою і піти на прогулянку саме в те місце, де гарантовано можна буде покататися на санчатах. Де ж можна знайти основні гірки на Відрадному? Розберімося разом, де кататися на санчатах у нашому районі.

1. Велика гірка у парку Відрадний. Ця гірка розташована буквально біля центрального входу до парку Відрадний – неподалік від адміністративної будівлі й туалету. Снігова «траса» тут довжелезна, тому підходить для справжніх сміливців від шкільного віку і далі. Щоправда, після нещодавньої реконструкції озера, до якого веде гірка, кататися там стало небезпечно: можна запросто гепнутися в саму водойму. Працівники Київзеленбуду встановили у нижній частині гірки мішки з піском, аби хоч якось зробити схил більш безпечним, проте все одно розважатися там – досить відчайдушно.

Снігова гірка біля сонячного годинника

Снігова гірка біля сонячного годинника

2. Гірка біля сонячного годинника у парку Відрадний. Сонячного годинника ви під снігом не побачите, але знайте: ця гірка розташована на протилежному боці озера, подалі від входу до парку (між озером та дитячим майданчиком). Траса тут вдвічі коротша і безпечніша. Хоча після ремонту озера все ж є ризик приземлитися з гірки прямо туди, тому зазвичай частина батьків «ловлять» дітей внизу цього спуску.

Гірка для санчат у парку Відрадний

Гірка для санчат у парку Відрадний

3. Маленька гірка у парку Відрадний, розташована між сонячним годинником і доріжкою, що веде до мосту через озеро. Це «малючкова» траса, яку за кілька днів діти розкатали до доволі пристойного стану: там слизько, швидко і цікаво. Окрім того, така невеличка гірка ідеально підходить для того, щоб вчитися спускатися на більш небезпечних засобах, ніж льодянки: на стандартних санчатах і надувних «бубликах».

4. Снігова гірка у парку НАУ. На території Національного авіаційного університету є й своя гірка – вона розташована біля лівого крила Будинку культури НАУ (орієнтир – літак-біплан на постаменті). Гірка доволі невелика, але спуск в неї – різкий. Там буде цікаво дошкільнятам та молодшим школярам. А ще, у цього місця є велетенський плюс – там дуже мало людей.

5. Гірка у парку Орлятко. Напевно, найширша гірка району: місця вистачить всім! Різ у тім, що на вході до цього парку є схил, по всій довжині якого можна безпечно спускатися вниз. На щастя, у цьому парку гірки не ведуть до озера.

6. Гірка для малюків у парку КПІ. Якщо ви такі відчайдухи, що можете проїхатися з санчатами чи льодянками кілька кілометрів, не оминіть увагою чудовий парк КПІ. На його території є невелика гірка для дошкільнят, розташована прямо «за спиною» Бібліотеки КПІ. Про цю гірку мало хто знає, отож там мало людей.

Вулиця Шепелєва: гірка для санчат

Вулиця Шепелєва: гірка для санчат

7. Крутий спуск для малюків у сквері на Шепелєва, про який ми вже писали кілька років тому. Впритул до території будинку на вулиці Шепелєва, 5 є гірка для малюків, що веде прямо у сквер. Сам спуск легко знайти за орієнтиром церкви: він розташований між церквою і зеленим будинком. Гірка різка, але коротка, підійде для дошкільнят.

Знаєте інші гарні гірки на Відрадному? Поділіться цією інформацією у коментарях :)

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


дев'ять − = 6