Хімчистка меблів на Відрадному | Відрадний

Хімчистка меблів на Відрадному

Хімчистка меблів

Хімчистка меблів

У магазинах та на базарах зараз продається чимало миючих засобів, якими можна відтерти плями з меблів, покривал або дитячих візочків. Та й навіть не говорячи про офіційні точки продажу такої продукції, купити подібну «хімію» можна прямо «з машини»: реалії нашого часу такі, що привезений товар із Європи привозять у бусах і продають прямо-таки на міських перехрестях (як-от, на перехресті проспекту Відрадного і вулиці Героїв Севастополя, а також проспекту Відрадного та бульвару Вацлава Гавела). Але погодьтеся: бувають випадки, коли відтерти бруд із меблевих поверхонь у домашніх умовах геть складно. Тоді на допомогу приходять професіонали! Де ж на Відрадному є хімчистка меблів та до яких сервісів можна звернутися з подібним питанням?

1. Хімчистка Імперія Чистоти, пр. Відрадний, 95. Контакти: (044) 537-29-07, (067) 114-46-49. Тут пропонують широкий спектр послуг: прасування одягу (разом з доставкою), прання постільної білизни, чищення дитячих іграшок, виробів із текстилю, шкіри, хутра, ремонт взуття (із його чищенням), чистку килимів та, звісно, чистку м’яких меблів. Цю хімчистку у нашому районі називають просто – «німецька», адже тут справді німецьке обладнання та розхідні матеріали. Крім того, ця хімчистка може похвалитися цікавим бонусом – знижкою 20% на чищення підліткового одягу (до 14 років, до 38 розміру).

2. Виїзна аквачистка. Цікава послуга – виклик майстрів з хімчистки меблів додому. Усі господарі знають про миючі пилососи Karcher, відомі своєю потужністю та добрим результатом роботи. Так от, аквачистка обіцяє ще кращі результати – аж в чотири рази! Для цього майстри використовують обладнання з США, а також біочистку (чищення меблів та килимів з допомогою органічних миючих засобів). Вартість чищення текстильного дивану коштує від 175 грн за погонний метр, а шкіряного дивану – від 250 грн за погонний метр. Контакти: (050) 347-45-05, (096) 338-93-28.

3. Виклик клінінгової компанії. Також ви можете замовити комплексне прибирання приміщення – миття вікон, усіх поверхонь і, звісно, меблів. Стосовно техніки подібних компаній, то «Well Done» використовує той самий Karcher, а також промислову хімію з США та Німеччини. Разельтут обіцяють блискучий! Контакти: (096) 035-51-49. Крім того, дуже якісна чистка мебели чекає на вас, якщо ви звернетеся до компанії «Quality клінінг». Тут не просто чистять меблі, а ще й знищують пилових кліщів, що дуже важливо, якщо ви піклуєтеся про здоров’я ваших рідних.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

*** Фото з сайту cheshirecarpetcleaning.co.uk

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


8 − = три