Харчування під час вагітності: семінар в Ісіді | Відрадний

Харчування під час вагітності: семінар в Ісіді

Харчування під час вагітності

Харчування під час вагітності

13 грудня о 12:00 у клініці Ісіда розпочнеться семінар на тему «Як харчуватися у період вагітності?» Захід безкоштовний, проте на нього треба заздалегідь записатися.

«Правильне харчування під час вагітності – це основа здоров’я і гармонійного фізичного і психічного розвитку інтелектуальних можливостей дитини, а також запорука збереження здоров’я, краси та оптимізму майбутньої мами», – кажуть у клініці.

Наука про харчування (нутриціологія) таїть безліч таємниць і можливостей, які допомагають забезпечити організм усім необхідним, безмедикаментозно відрегулювати різні проблеми за допомогою засобів, щедро подарованих нам природою. Харчування має бути індивідуалізоване з урахуванням особливостей вагітної жінки, які сформувалися в наслідок перенесених раніше захворювань, харчових і смакових звичок і пріоритетів, національних і релігійних традицій, а також має враховувати період вагітності.

13 грудня на безкоштовному семінарі ви почуєте від лікаря дієтолога-нутриціолога Наталії Великої відповіді на такі запитання:

- Що таке правильне харчування?

- Чи однакове це поняття для всіх?

- Яким продуктам віддавати перевагу під час вагітності?

«Запрошуємо всіх майбутніх мам, які цікавляться темою здорового харчування, на семінар «Харчування під час вагітності» який відбудеться у конференц-залі клініки ISIDA Медмістечко, початок о 12:00, – зазначають організатори заходу. – Лекції вихідного дня відбуваються у рамках програми ISIDA weekend і є абсолютно безкоштовними».

Щоб відвідати семінар, варто зареєструватися за телефоном +38 (044) 455 88 11. Адреса клініки Ісіда Медмістечко: Київ, бульвар Лепсе, 65.

Фото: mari-kali.com

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


− 8 = нуль