Фестиваль малої авіації України | Відрадний

Фестиваль малої авіації України

Українські літаки

Українські літаки

З 26 по 28 вересня 2014 року, в Києві, на території Державного музею авіації та Міжнародного аеропорту «Київ», в рамках Міжнародного аерокосмічного салону «Авіасвіт-XXI» та за підтримки Всеукраїнської громадської організації приватних пілотів і власників повітряних суден АОПА-Україна, відбудеться Другий Міжнародний щорічний фестиваль малої авіації України. Приходьте, буде дуже цікаво!

Основна мета заходу – не тільки показати широкій громадськості досягнення сучасного літакобудування України, а й надати допомогу фонду «Крила Фенікса» у зборі коштів для відновлення авіаційної техніки п’ятнадцятої Бориспільської бригади транспортної авіації.

Протягом трьох днів кияни та гості української столиці зможуть побачити понад тридцять літаків і вертольотів: спортивних, туристичних, легких, БПЛА, знамениті літаки АН і КБ. Головною подією Фестивалю стане відновлений фондом перший народний військово-транспортний літак Ан-26, який носить назву «Везунчик».

Льотне життя 35-річного “Везунчика”, що входить до складу Жулянської ескадрильї, завмерла 2005 року. Дев’ять років літак простояв на майданчику. У квітні цього року ентузіасти вирішили реанімувати АН-26. Такі літаки можуть перевозити на борту 40 десантників або 24 поранених на носилках, а в умовах збройного протистояння на Донбасі будь-яка повітряна допомога не завадить. На ремонт “Везунчика” скидалися спільними зусиллями.

Учасники та гості Фестивалю зможуть ознайомитися з новітніми розробками українського літакобудування, побачити найостанніші зразки авіаційної техніки. У вихідні будуть організовані демонстраційні польоти. Гостями зльоту будуть представники Державіаслужби України, міжнародних аеропортів і хендлінгових компаній.

Під час проведення Другого Міжнародного щорічного фестивалю малої авіації України, на території Державного музею авіації також буде представлена унікальна експозиція ретро-автомобілей майстерні “Old Car Service” і Виставка-конкурс стендового авіаційного моделізму.

Програма авіавиставки

26 вересня 2014 (п’ятниця): 11:30 – 19:00

11.30 – збір, музейна площа, центральний вхід до музею;

12.00 – відкриття фестивалю на майданчику біля літака Ту-142.

Прес-брифінг для представників ЗМІ.

27-28 вересня 2014 (субота, неділя): 10.00 – 19.00

Огляд авіаційної техніки

Демонстраційні польоти

Вартість вхідних квитків дорослі – 60 грн; діти старше 7 років і студенти -30 грн; діти до 7 років – безкоштовно. Співробітники і студенти НАУ – безкоштовно при пред’явленні відповідних документів. Співробітники аеропорту “Київ” – безкоштовно при пред’явленні відповідних документів. Під час проведення фестивалю доступ в літаки Ту-154, Іл-62 і вертольоти Мі-8, Мі-26 вільний.

Другий Міжнародний щорічний фестиваль малої авіації відбудеться за адресою: Київ, вул. Медова, Державний музей авіації України.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


+ три = 10