Фестиваль китайської культури на Солом’янці | Відрадний

Фестиваль китайської культури на Солом’янці

Мистецтво Китаю

Мистецтво Китаю

15 липня о 15:00 в Українсько-Китайському центрі розвитку культури і освіти, що неподалік Севастопольської площі, розпочнеться Фестиваль китайської культури «Липневі барви Сходу». Тут можна буде послухати фортепіанний концерт, роздивитися виставку китайської каліграфії, повправлятися у бойовому мистецтві та загалом чудово провести час.

Загалом, фестиваль запрошує відвідувачів впродовж усього липня по четвергах. Отож, фестивальними днями будуть 15 липня, 22 липня та 29 липня. Графік цих днів однаковий, але заходи відрізнятимуться деталями:

15:00 – початок майстер-класу з китайської каліграфії

15:30 – початок проведення чайної церемонії

16:00 – початок концертів класичної музики

17:00 – початок майстер-класу з тайзцзіцюань. Інша назва цього бойового мистецтва – тай цзи. Це один з різновидів ушу, відомий, як оздоровча гімнастика. Буквально назва цього мистецтва означає «велика межа кулака» або «кулак великої межі».

Стосовно ж програми заходів саме на 15 липня, то відомо, що цього дня музичний концерт включатиме фортепіанні номери, деякі з яких музиканти з Китаю виконуватимуть у чотири руки. Тут можна буде насолодитися творами таких композиторів:

-         Чайковський

-         Шостакович

-         Дебюссі

-         Шопен

-         Брамс

-         Шуберт.

Мешканцям Відрадного справді пощастило жити по сусідству з великими навальними закладами, адже саме на базі НАУ, КПІ та КНУБА часто відбуваються цікаві фестивалі та виставки. Стосовно ж Фестивалю китайської культури «Липневі барви Сходу», то його організовує Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва та архітектури.

Саме дійство відбуватиметься за адресою: Київ, вул. Освіти, 4, поверх 2, вхід з торця будівлі, ліворуч. Ось телефон організаторів, за яким можна уточнити деталі: (063)188-18-18.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


дев'ять × 4 =