Електронний запис до лікаря у Києві: покрокова інструкція | Відрадний

Електронний запис до лікаря у Києві: покрокова інструкція

Електронний запис до лікаря Київ

Електронний запис до лікаря Київ

Нещодавно медичні чиновники Києва відзвітували про налагодження електронного запису до лікарів. Мовляв, через Інтернет можна записатися як до терапевта, так і до вузьких спеціалістів, що працюють у районних поліклініках. Ми перевірили сервіс helsi.me, через який киянам і пропонують «займати чергу» можновладці, і готові поділитися з вами враженнями!

Як записатися до лікаря онлайн?

І до терапевта, і до профільних лікарів кияни можуть спробувати записатися через сайт Хелсі Мі (helsi.me). Перше слово цього словосполучення – для чогось спрощений англійський прикметник «здоровий». Це слово записали так, як чує слово «healthy» наш звичайний обиватель, який намагався вивчати англійську у радянських школах-інститутах. На противагу бабулькам, у нового покоління така назва сайту викликає подив: набагато простіше ж написати адресу сайту з правильним словом, а не згадувати, як його перекрутили наші чиновники. Але нічого вже не змінити, отож давайте спочатку розглянемо, як можна потрапити до терапевта за допомогою електронного запису в Києві (про профільних лікарів – трохи нижче).

Покрокова інструкція – як записатися до лікаря онлайн?

1. Зайдіть на сайт helsi.me. На головній сторінці ви одразу побачите, що шукати потрібного вам лікаря можна або за спеціальністю, або за прізвищем, якщо ви його знаєте. Не забудьте обрати у відповідному віконці ваш район – для мешканців Відрадного це Солом’янський. Ну і не забудьте натиснути кнопочку «знайти лікаря» :) У результатах пошуку вам покажуть лікарів, які працюють у закладах нашого району.

Сайт helsi.me

Сайт helsi.me

2. Дізнайтеся, де приймає лікар. Якщо ви шукали свого терапевта за прізвищем, то пошук дасть єдиний результат – прізвище лікаря, назву поліклініки, де він працює, та кабінет прийому. Також вам запропонують записатися до нього на прийом (якщо ви не проти, натисніть відповідну кнопку). Якщо ж ви здійснювали пошук за спеціальністю, вам відкриється перелік багатьох терапевтів Солом’янського району, серед якого ви зможете обрати потрібного лікаря вашої «рідної» поліклініки і так само натиснути кнопку запису. Ми обрали для запису терапевта Галину Пилипівну Добрянську, яка приймає у поліклініці медмістечка у кабінеті №203.

Запис до лікаря онлайн

Запис до лікаря онлайн

3. Запишіться до лікаря на певну годину. Натиснувши кнопку «записатися на прийом», ви перейдете на сторінку з графіком прийому пацієнтів обраного терапевта. Відколи електронний запис до лікаря у Києві запрацював, робочий час лікарів розділили на три частини: прийом за викликом, прийом за електронним записом, прийом пацієнтів з «живої черги». Отож, розгляньте графік прийому лікаря та оберіть найзручніший для вас час. Якщо кнопку «записатися на прийом» можна натиснути, значить, вільні місця в електронній черзі на цей час ще є. Якщо ж кнопка не натискається – спробуйте записатися на інший день чи інший час.

Графік прийому терапевта

Графік прийому терапевта

4. Вкажіть свої дані. Для повноцінного запису на прийом до лікаря вам треба ввести свої контактні дані – номер мобільного телефону. Зазначте актуальний номер, адже на нього згодом прийде повідомлення для перевірки.

Авторизація на helsi.me

Авторизація на helsi.me

5. Введіть код перевірки. Спершу, вказавши номер свого телефону, натисніть кнопку «надіслати», а потім, отримавши на телефон код перевірки, впишіть цей код у відповідний рядок і натисніть кнопку «підтвердити».

Контрольний код

Контрольний код

6. Зареєструйтеся на сайті електронного запису. Далі сервіс helsi.me запропонує вам зареєструватися – без цього записатися до лікаря не вдасться. Отож, українською мовою заповніть усі дані в рядках «прізвище», «ім’я», «по батькові» та «дата народження» і перейдіть на наступну сторінку.

Реєстрація в електронній черзі до лікаря

Реєстрація в електронній черзі до лікаря

7. Прочитайте допоміжну інформацію. Все, ви записані на прийом до терапевта! На цій сторінці вам нагадують про те, що про всяк випадок варто взяти з собою паспорт, а також роз’яснюють, як стати на медичний облік у поліклініці. Також тут ви можете скасувати запис на прийом.

Запис до лікаря онлайн у Києві

Запис до лікаря онлайн у Києві

Електронний запис до лікаря завершений – тепер вам залишається тільки вчасно прийти до поліклініки та потрапити на прийом. Проте будьте готові до того, що разом з вами під двері лікаря прийдуть й інші охочі – хтось ще не чув про електронну чергу, хтось сподівається на «авось» і хоче прошмигнути до лікаря поза чергою, хтось має надію, що через електронний запис на цей день ніхто не зареєструвався. Відповідно, треба пояснювати пацієнтам з «живої черги», що час їхнього прийому у лікаря – дещо пізніше, ніж час прийому вас за електронною чергою. Ну а такі розмови у поліклініках не завжди минають без сварок :)

Електронний запис до лікаря вузької спеціалізації

Тепер перейдемо до іншого питання – як записатися до ендокринолога, окуліста, стоматолога або іншого вузького спеціаліста у Києві? А ніяк :) Точніше, система електронного запису helsi.me тут не лише не допоможе – вона тільки створює зайвого посередника під час запису. Якщо ви спробуєте на цьому сайті знайти вузького спеціаліста і записатися до нього, нічого не вийде: кнопочка запису просто не буде натискатися. Одне добре – можна буде побачити час прийому лікаря. Але більш – нічого! Справа в тому, що самостійно з домашнього комп’ютера здійснити такий запис неможливо – потрібне, як і раніше, направлення від дільничного терапевта.

Отож, тепер у вас є два шляхи потрапляння до вузького спеціаліста:

- За записом. Спершу вам треба піти до свого терапевта, взяти у нього направлення до профільного лікаря. Далі – спуститися до реєстратури поліклініки, простягнути у віконце направлення і попросити працівницю реєстратури записати вас до конкретного лікаря. Ця працівниця відкриє на комп’ютері… електронну чергу (браво! :) ) і спробує вас записати. Спробує – бо у цій черзі (принаймні, у поліклініці в Медмістечку) місця зайняті на 1-2 місяці наперед. Особливо, до ендокринолога. Якщо ви готові таким чином записатися і чекати стільки часу (проблема не термінова), погодьтеся на пропозицію реєстратури і у конкретний день прийдіть на прийом до вузького спеціаліста. Там також у черзі сидітимуть і записані, і не записані пацієнти, тож будьте готові до поліклінічний баталій :)

- Жива черга. Візьміть у дільничного терапевта направлення і йдіть під кабінет вузького спеціаліста випробовувати свою долю. Тут час відвідин лікаря обираєте ви самі, проте немає гарантії, що лікар зможе прийняти вас, якщо у черзі буде забагато охочих.
Словом, у випадку відвідин профільного спеціаліста, вигідніше йти по-старому до живої черги. Принаймні, вам не доведеться чекати кілька тижнів – мало хто може чекати так довго для огляду або отримання виписки.

А ви вже користувалися електронним записом до лікаря? Поділіться своїми враженнями у коментарях, сусідам буде цікаво почитати!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Якщо ви переконані, що благотворительная помощь - необхідна складова вашого життя, зверніться до організації “Це Твій Вчинок!” та дізнайтеся, як ви можете допомогти іншим людям!

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


8 + один =