Електронна черга в дитячий садок Києва: як записатися | Відрадний

Електронна черга в дитячий садок Києва: як записатися

Дитсадок Києва

Дитсадок у Києві

Нова електронна черга до дитсадків Києва працює вже тривалий час: перші глюки системи минули, і тепер усі охочі можуть зареєструвати своїх чад до дошкільних навчальних закладів. Як правильно записати дитину до дитсадку у Києві? До вашої уваги – пара важливих лайфхаків для мешканців Відрадного!

Сайт електронної черги до дитсадків Києва

Отож, спершу вам треба зайти на сайт osvita.kyivcity.gov.ua Ця сторінка – доволі сучасна, на відміну від минулої версії черги, що діяла близько п’яти років тому. Хоча, звісно, користувачам було би набагато простіше запам’ятати сайт з коротким доменом без «київсіті ґов юей» – наприклад, з адресою, що закінчується на «.УКР». Такий домен можна зареєструвати тут https://nic.ua/ru/domains/.xn--j1amh , і процедура ця – доволі проста і швидка.

На чільній сторінці сайту ви одразу побачите зрозумілу інфографіку – схему, що розповідає про всі необхідні кроки перебування у черзі. Перший лайфхак написаний прямо у цій інфографіці: на відміну від попередньої версії черги, де можна було обрати лише 5 дитсадків, зараз можна стати у чергу до будь-якої кількості дошкільних навчальних закладів, хоч навіть і з інших районів Києва.

Електронна черга дитсадок

Електронна черга дитсадок

Реєстрація в електронній черзі до дитсадку

Зареєструйтеся на цьому сайті, і у майбутньому під цим же імейлом та паролем ви зможете надсилати звернення до чиновників, подавати петиції і, звісно ж, відслідковувати вашу чергу до дитсадків.

Для реєстрації вам треба буде заповнити інші дані: ім’я дитини, дату її народження та номер свідоцтва про народження. Далі ви перейдете до наступної сторінки сайту, де буде зазначений номер вашої заявки.

Заявка до дитсадків

Заявка до дитсадків

Подання заявки до дитсадків

Дитсадки з усього масиву київських закладів тепер дуже зручно обирати: ви можете або робити це «вручну», гортаючи перелік ДНЗ, або через власну адресу, ввівши її у спеціальному полі. У другому випадку система покаже вашу адресу на електронній мапі і відмітить найближчі до вас садочки.

Натиснувши на номер кожного дитсадку, ви побачите інформацію про цей заклад (контакти, ім’я завідувачки, режим роботи, особливості навчального процесу), а також зможете проглянути черги до різних груп.

Дитсадок Ясочка Київ

Дитсадок Ясочка Київ

Оберіть із переліку будь-яку кількість зручних для вас садочків. І тут для мешканців Відрадного у нас є другий лайфхак: на жаль, станом на початок 2018 року, ви не можете стати в чергу до дитсадку на бульварі Гавела, який обіцяють побудувати та «запустити» з вересня 2019 року. «Заклад дошкільної освіти Ви зможете додати до особистого кабінету електронної системи після передання ЗДО до комунальної власності територіальної громади міста Києва. Звертаємо вашу увагу, що Вам необхідно додати до особистого кабінету заклади дошкільної освіти до моменту появи в системі ЗДО, який є пріоритетним», – зазначають в управлінні дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Київської міської державної адміністрації. Позаяк дитсадок на Гавела ще не зданий в експлуатацію, додати до списку бажаних ви його не можете. А додати його до списку можна буде лише до того часу, поки ви не визначите пріоритетний для вас садок. Отож, як і коли формуватиметься черга до нового дитсадку на Відрадному – поки що невідомо, хоч часу до його відкриття й залишається небагато.

Перебування у черзі до дитсадків у Києві

Після цього, заходячи на сайт під своїм імейлом та паролем, ви зможете переглядати стан черги у всіх обраних вами дитсадках. Крім того, поки до зарахування до ДНЗ буде що далеко, ви зможете додати до списку інші дитсадки або видалити додані раніше.

Черга в дитсадок Києва

Черга в дитсадок Києва

Ну а ближче до зарахування до ДНЗ в отримаєте автоматичне запрошення та муситимете у короткий час принести до дитсадку всі потрібні довідки і документи. Успіхів вам в електронній черзі до дитсадків!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


6 + один =