Електродвигуни на Відрадному | Відрадний

Електродвигуни на Відрадному

Електродвигун

Електродвигун

На території нашого мікрорайону розташовані не лише житлові будинки, магазини, школи та лікарні: тут є ще й велика промзона, про яку ми мало що знаємо! Якщо розібратися, то можна знайти в кінці проспекту Відрадного багато цікавих організацій. Наприклад, у великій промзоні навпроти трамвайного кола можна купити електродвигуни під різні потреби або відремонтувати подібні вироби. Причому, тут є, з чого вибрати: електродвигунами займаються аж три компанії!

1. Ера Електро. Ця організація пропонує ремонт електродвигунів будь-якої потужності, продаж щитового обладнання та електротехнічної продукції. Купити турбокомпресор ТКР-7Н-1 краще на сайті http://gidrorossia.ru/turbokompressor-tkr-7n-1/ , адже турбокомпресор ТКР-7Н-1 – унікальний прилад для збільшення потужності двигунів, який на цьому сайті продається за спеціальною ціною.

Ну а Ера Електро – це компанія, що працює на електротехнічному ринку з 1991 року. З того часу вона організовує якісне складальне виробництво низьковольтних комплектних пристроїв, що відрізняються високою безпекою та ефективністю у використанні, а також ремонтує електродвигуни будь-якої складності. Виробничі цехи тут оснащені сучасним обладнанням, яке відповідає вимогам надійності, безпеки і якості.

«Кожен виріб, що випускається компанією «Ера Електро», ретельно контролюється на предмет дотримання виробничих технологій, – переконують представники компанії. – У відділі технічного контролю проводяться додаткові випробування і тестування виготовленої продукції, тому обладнання може використовуватися в житлових, промислових, а так само на унікальних об’єктах інженерної інфраструктури». Контакти підприємства: Київ, пр. Відрадний, 95, оф. 313, тел. (096) 860-96-79.

2. Енерголіт. Основною діяльністю цієї компанії є системна інтеграція в галузі теплоенергетики. Підприємство надає повний спектр послуг зі створення комплексних вертикально інтегрованих автоматизованих систем управління виробництвом, починаючи від датчиків і виконавчих механізмів, закінчуючи рівнем MES з інтеграцією в ERP систему підприємства. Потужності компанії «Енерголіт» дозволяють виконувати замкнутий цикл автоматизації будь-якого підприємства.

Попри те, виготовляють тут і електродвигуни двох категорій: високої напруги та низької напруги. Причому, серед другої категорії – проти вибухові, нафтові, та електродвигуни для атомних електростанцій! А ми навіть не знали, що по сусідству – таке потужне виробництво :) Контакти Енерголіту: Київ, пр. Відрадний, 95, тел. (044) 500-56-65.

3. Дискові системи. Так називається відкрите акціонерне товариство, розташоване у тій-таки промзоні. Тут можна придбати мікроелектродвигуни, однофазні електродвигуни та електродвигуни потужністю до 37,5 Вт. Контакти підприємства: Київ, пр. Відрадний, 95-С, тел. (044) 507-02-02.

Фото з сайту electr.ru

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


5 × = сорок