Екскурсія на Берестейській | Відрадний

Екскурсія на Берестейській

Парк на Берестейській

Парк на Берестейській

14 листопада о 12:00 розпочнеться екскурсія «Князі та княгині Берестеського парку», яку проведе києвознавець Валерій Лисенко. Усіх охочих запрошують приєднатися до пішої прогулянки, впродовж якої можна буде дізнатися багато цікавинок про цю місцевість та долі визначних людей, які жили й працювали поблизу Берестейки.

Досвідчений гід Валерій Лисенко обіцяє показати на цій екскурсії:

-        Перетин старого і нового Житомирського шляху;

-        Оригінальне сплетіння шляхопроводів;

-        Живописний Сирецький струмок з його джерелами, ставками та маленькими водоспадами.

«Запрошуємо прогулятися живописним парком біля закинутої урядової резиденції, – кажуть організатори заходу. – З найдавніших часів тут простягався шлях на захід, яким, починаючи з 11-го сторіччя, немало руських красунь рушали підкорювати Європу. А почалося це з Анни Ярославни – майбутньої французької королеви».

Також затівачі екскурсії зазначають, що у середині 19-го сторіччя тут був маєток князів Васильчикових, а потім виник ще й невеликий монастир. Один з власників сусіднього хутора Волейків – викладач КПІ князь Кудашев – у 1910 році, вперше у Російській імперії, сконструював, збудував та випробував літак. У роки ж Великої війни, на початку 20-го століття, для воєнних перевезень уздовж дачних хуторів та околиці Києва було прокладено Північне залізничне кільце до гавані».

Організатори екскурсії розповідають, що у цій місцевості трагічно обірвалося життя голови Раднаркому УРСР Опанаса Любченка та його дружини Марії. «На прогулянці згадаємо цікаві факти з життя іншого відомого партійного життя – Микити Сергійовича Хрущова та його колоритної дружини Ніни Петрівни. Також розглянемо й інші драматичні долі».

Із собою в цю пішу мандрівку варто взяти їжу для перекусу та сидушки. Також треба вдягнутися у теплий одяг і взути зручне взуття.

Збір учасників екскурсії – 14 листопада на виході зі станції метро Берестейська, біля скляних дверей. Триватиме екскурсія приблизно 2-3 години, а завершення можливе поблизу станції метро Сирець. Протяглість пішого маршруту – 3 км.

Вартість участі в екскурсії – 200 грн, зареєструватися можна тут: https://bit.ly/2RpCf6T

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


2 × два =