Виставка Олександра Катеруші і Вадима Карасьова | Відрадний

Дивакувата виставка у Жулянах

Маски Олександра Катеруші

Маски Олександра Катеруші

Дуже незвичні вироби можна буде побачити на виставці в аеропорті Жуляни. Експозиція називатиметься «Позамежне» і представлятиме дивні колажі філософа-ілюстратора Вадима Карасьова і потойбічні маски з пап’є-маше психолога-художника Олександра Катеруші. Офіційне відкриття виставки відбудеться 14 листопада о 16:00 у Терміналі А аеропорту «Київ».

«Ми спробуємо походити драбинками позамежної творчості разом з філософом-ілюстратором Вадимом Карасьовим та психологом-художником Олександром Катерушею, – зазначають в аеропорті. – Це можливість зазирнути у світ медитації, символіки і асоціацій. Також ми зможемо поспілкуватися з авторами представлених на виставці робіт».

Творчість Вадима Карасьова

Творчість Вадима Карасьова

На виставці відбудеться нагородження переможців фото-турнірів аеропорту «Київ»: «No war spotting», «Fisheye spotting Zhu». Вхід на виставку вільний!

Адреса аеропорту «Київ»: Київ, вул. Медова, 2, термінал А.

Олександр Катеруша: творчість

Олександр Катеруша: творчість

До речі

З Олександром Катерушею ми стикалися на одній з творчих виставок столиці. Майстер демонстрував свої надзвичайні роботи – страшні й похмурі маски невідомих істот, які він виготовляє з пап’є-маше. Дехто вважає витвори пана Катеруші чимось диявольським, а дехто пояснює його страхітливі витвори специфікою роботи: мовляв, як психолог, він знає про потаємні закутки людської душі все, тож і зображує у масках справжніх людей. Ну а для сформування власної точки зору на таку нетипову творчість радимо вам відвідати виставку в аеропорті «Київ»!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


− два = 2