Дитячий майданчик на Новопольовій: тест-драйв | Відрадний

Дитячий майданчик на Новопольовій: тест-драйв

На Відрадному вже багатсько сучасних дитячих майданчиків: поступово вони постають на місці старезних дерев’яних гойдалок та неоковирних гірок, після спуску з яких одяг покривається іржею. Та все ж, у нашому районі залишаються території, де нових майданчиків мало. Наприклад, у місцині від проспекту Відрадного до залізниці, таких лише кілька штук. Сьогодні тестуємо один з них – дитячий майданчик на вулиці Новопольовій!

Точна адреса майданчику – вул. Новопольова, 75. Саме тут, серед стареньких будинків з дивакуватими ліхтарями, плодових дерев та чиєїсь білизни, що сушиться на мотузках, і стоять спортивно-розважальні споруди для дітей. Майданчик новий лише морально: у фізичному ж сенсі він вже дещо «потріпаний». Фарба на дерев’яних опорах трохи полущена, деякі кріплення зірвані… Але все одно виглядає краще, ніж майданчики старого зразку.

Дитячий майданчик на Новопольовій

Дитячий майданчик на Новопольовій

Головна споруда дитячого майданчику на Новопольовій поєднує у собі безліч драбинок: і гвинтову, і дерев’яну з отворами для рук і ніг, і мотузкову, і три звичайні драбини з металевими сходинками-трубами.

Ця споруда плавно переходить в іншу – точніше, сполучається з нею горизонтальною дерев’яною перекладиною. Ця друга споруда складається також із драбинок та турніка. На цьому фото ви бачите також і рудимент – стареньку пісочницю, яка залишилася тут від радянського майданчику. З піском там поганенько, проте це можна виправити: принаймні, ми бачили, як комунальні служби час від часу завозять пісок до інших пісочниць Відрадного.

Стара пісочниця

Стара пісочниця

І… знову драбинки :) Споруда конусоподібної форми складається з чотирьох дерев’яних опор та різноманітних драбинок між ними. Окрім трьох драбинок тут раніше було ще дещо.

Драбинки на дитячому майданчику

Драбинки на дитячому майданчику

Канат! Але він знадобився комусь у господарстві. Це Відрадний, крихітко :(

Тут був канат

Тут був канат

Окрім великої кількості драбинок, на цьому майданчику є й спортивна споруда – тренажер для трицепсів та грудних м’язів (для жиму лежачи). Одразу видно, що його тут поставили не дарма: фарба у потрібному місці на лавці вже стерта. Похвально, що діти з самого малечку бачать, як дорослі займаються спортом!

Вуличний тренажер

Вуличний тренажер

Загалом, дитячий майданчик на Новопольовій – середненький. Там дуже не вистачає гірки і хоча би однієї гойдалки. Вже не кажучи про каруселі, сучасну пісочницю з рахівницею на бортику та інші подібні «штуковини». Водночас, на майданчику забагато драбинок – таке враження, що встановлювачі споруд думали тільки про фізичний розвиток дітей, а про розважальні моменти для найменших малят забули.

Попри те, ви завжди можете завітати на цей майданчик і погратися там з малюком без «суперників»: там майже завжди тихо і порожньо, ніхто нікого не штовхає і не ображає. Якщо вам потрібна саме така прогулянка, від проспекту Відрадного пройдіться алеєю, що на вул. Героїв Севастополя, до вул. Новопольової та поверніть праворуч. Там неподалік, на лівій стороні вулиці, й буде цей дитячий майданчик.

А які майданчики – улюблені для вас та ваших дітей? Ви любите гуляти лише неподалік свого дому чи «подорожуєте» нашим районом у пошуках нових розваг? Пишіть у коментарях ;)

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Якісна лазерна різка та гравірування http://lazerplus.com.ua/ в місті Києві може знадобитися вам, якщо вам потрібна сувенірна продукція або рекламні вивіски!

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


вісім − 5 =