Дитячі товари на Відрадному | Відрадний

Дитячі товари на Відрадному

Іграшки для дітей

Іграшки для дітей

Ми вирішили зібрати в одній публікації якомога більше торговельних точок на Відрадному, де можна купити дитячі речі. Мова не лише про одяг, а й про канцелярію, дитячий транспорт, іграшки та багато іншого. Запрошуємо наших читачів доповнити цей перелік: якщо ви знаєте місце продажу дитячих товарів на Відрадному, не вказане у цій статті, напишіть коментар, і ми додамо його!

1. Група Дітки Відрадного у Фейсбуку. Ось адреса цієї групи: facebook.com/groups/maloletka. Її створили зовсім недавно, але мами й татусі Відрадного потроху наповнюють її своїми пропозиціями. Візочки, одяг для немовлят, іграшки – ось, що вже зараз можна купити у цій групі. Ще й далеко їздити по товар не доведеться :)

Дитяче перше взуття (пінетки)

Дитяче перше взуття (пінетки)

2. Магазин Петрик. Він розташований в АТБ на проспекті Відрадному. Зайшовши до центрального входу в АТБ вам треба буде завернути ліворуч, щоб потрапити до цього невеликого магазину (сам же АТБ – праворуч). У Петрику продається все: від якісного одягу, взуття і рукавичок до горщиків і санчат. Ціни, при цьому, цілком розумні.

3. Магазин з канцелярією на проспекті Відрадному, 50/16. Вхід до магазину розташований з боку проспекту Відрадного: для того, щоб потрапити всередину, треба опуститися сходами до цокольного приміщення. Серед зошитів і ручок тут можна знайти багато забавок для дітей, включно з пазлами та іншими іграшками.

Лялька у візочку

Лялька у візочку

4. Дитячий магазин на проспекті Відрадному, 50/16, між канцелярією і Золотою Осінню. Простіше кажучи, вхід до цього магазину розташований трохи лівіше входу до Золотої Осені. Тут продають багато дитячого одягу, чешки, капці, іграшки. Звісно, великих машин на радіокеруванні, як на http://boobasik.ru тут не продають, тож для цього треба звертатися до спеціалізованого магазину. Але простенькі іграшки на всі випадки життя можна купити й у нас на Відрадному.

5. Магазин Антураж на вулиці Білецького, 11. Загалом, це магазин стокового та ношеного одягу (якісний секонд-хенд з великою кількістю нових речей), але тут є і дитячий відділ. Він зовсім невеликий: одна «двоповерхова» стійка ліворуч на вході до магазину. Але час від часу тут бувають якісні дитячі светрики та комбінезони.

Формочки для печива Динозаври

Формочки для печива Динозаври

6. Дитячі магазини у торговельному центрі Відрадненський на перетині Лепсе і Комарова. Тут можна знайти і магазинчики з різноманітними заколками для дівчат, і торговельні павільйони з недорогими іграшками відповідної якості. До речі, у ТЦ Відрадненський можна знайти й цікаві формочки для печива з тваринками чи квітами (щоб готувати разом з малятами).

7. Магазини Фора, АТБ, Космо, Watsons. Попри те, що загальна спрямованість цих магазинів – харчові продукти або побутова хімія, все ж можна знайти стелажі з зошитами, книжками, повітряними кульками та навіть інтер’єрними наклейками для дітей.

P.S. Дякуємо нашим читачам за доповлення! Ось інші дитячі торговельні точки, які порекомендували відрадненці:

8. Магазинчик СекондХенд, у жовтому двоповерховому будиночку на Лепсе, 67. Є дитячий відділ, де є також і нові товари.

9. МАФ з дитячими речами на Комарова, 44. Як знайти: ринок, за заправкою, а далі – у бік Борщагівки повз заправку. Там і побачите МАФ з товарами.

10. На ринку на перетині Комарова і Лепсе зліва у пристройці є магазин якісного секонд-хенду. Там дуже багато дитячого одягу та корисних речей  - наприклад, можна купити сумку-кенгуру для дитини та зимовий конверт для немовлят.

Ось такий вийшов список. Хто живе на Північному Відрадному (від Комарова в бік Берестейської) – розкажіть, де скуповуєтеся для дітей ви!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


3 коментарі до “Дитячі товари на Відрадному”

 1. Ольга коментує:

  На ринку на перетині Комарова і Лепсе зліва у пристройці є магазин якісного секонд-хенду. Там дуже багато дитячого одягу та корисних речей, наприклад, купували там сумку-кенгуру для дитини та зимовий конверт для немовлят.

  • admin коментує:

   Дякую, дописали до статті під пунктом 10. Подивіться, будь ласка, чи це не той самий магазинчик, який записаний пунктом 9 (щоб ми нічого не наплутали).

   • ольга коментує:

    Ні, це інший. він знаходиться в межах ринку, на другому поверсі прибудови до ринку. до речі навпроти є павільйон з іграшками, машинками, самокатами

Напишіть відгук


дев'ять + 9 =