Дитячі майданчики у новобудовах на Відрадному | Відрадний

Дитячі майданчики у новобудовах на Відрадному

Ми тут на сайті Відрадний дуже любимо тему дитячих майданчиків :) Слідкуємо за появою нових, за ремонтом старих, а також влаштовуємо тест-драйви різних майданчиків, щоб зрозуміти, наскільки вони зручні та цікаві малечі. І от сьогодні (та-да-да-дам!) хочемо розповісти вам про нові майданчики для дітей, що з’являються на Відрадному разом з новобудовами.

Батьки маленьких дітей, не поспішайте радіти: не всі дитячі майданчики новобудов будуть доступні усім охочим після здачі житлових об’єктів в експлуатацію. Приклади цього – закритий майданчик відносно нового будинку на вул. Шепєлєва, 5 (на Відрадному) та навіть цілий закритий парк з майданчиком, озером, черепахами і лебедями біля житлового комплексу «Паркове місто» (це у Подільському районі). Та й навіть маленькі саморобні майданчики, як-от у дворі біля Вінні-Пуха на проспекті Відрадному, обносять парканами й зачиняють на ключ.

Закривають майданчики не просто так: інакше їх закидають сміттям любителі випити, обписують маркерами і ламають підлітки, «перенаселяють» діти з сусідніх дворів. Отож, для того, щоб зберегти майданчики для дітей конкретного двору, батьки вирішують закрити їх для іншої «публіки». У новобудовах, де споруди для ігор встановлюють нові і якісні – тим більше. Отож, у цій публікації ми поговоримо лише про поки що відкриті дитмайданчики будинків, які вже здаються або скоро будуть здані в експлуатацію. Житло в інших районах міста ви можете купити, переглянувши квартири від забудовника в Києві - там є, з чого вибрати.

harmatna 39-g

Гарматна 39-Г, дитячий майданчик

1. Вул. Гарматна, 39-Г. Дитячий майданчик тут облаштували на м’якому покритті. На ньому присутні всі стандартні радощі для дітей: пісочниця, карусель, гірка, гойдалка та конструкція для тих, хто любить полазити вгорі. Схоже на майданчик у парку Відрадний, але логотипів Рошен тут немає: ігрові будиночки прикрашені портретами мультгероїв.

Але на форумі новобудов інвестори доволі різко критикують майданчик. «Вліпили явно для галочки. Абсолютно не продумано. З однієї сторони, паркан над прірвою, можна залізти на лавку, а потім уже і на паркані сидіти. А з іншої сторони, куценьке місце для автомобілів, де точно будуть стояти вони, як оселедці в бочці. Буквально здаєш назад і впираєшся в майданчик, – пише один з учасників форуму. – Моя дитина тут точно не гулятиме. Хіба ще огорожу від машин тут поставити». Інший форумянин додає: «Повністю згоден, що місце для майданчику абсолютно непродумане та навіть небезпечне».

Житловий комплекс Козацький

Житловий комплекс Козацький

2. Житловий комплекс Козацький, вул. Гарматна, 38. Цей майданчик розташований між 1-2 та 3-6 секціями. Тут є висока «лазалка», карусель, машинка на пружині, пісочниця з рахівницями, як у парку Відрадний і, як бачимо з фото, скоро будуть встановлені гойдалки – звичайна і подвійна. Цього разу спеціального покриття немає – є традиційний пісок під ногами. Майданчик обрамлений смужками з трави, проте ця краса протримається недовго: дуже скоро трава покриється піском з майданчику.

Донця, 2-А

Донця, 2-А

3. Вул. Михайла Донця, 2-А. Тут, над Мамаєвою Слободою, будують цілий багатосекційний житловий комплекс, отож на форумах інвестори активно обговорюють, що робити з прибудинковою територією. Хтось пропонує зменшити територію для вигулу собак на користь дитячого майданчику, а хтось скаржиться на те, що поки будинок ще не зданий, а двір ніхто не охороняє, «гості» дитячих майданчиків розпивають алкоголь і розкидають сміття. На фото, яке знайшли ми, видно, що один з майданчиків лише будується: поки що на ньому встановлена лише споруда з активностями для лазіння та лавочки по сторонах. Площі ще багато, тож тут, очевидно, спорудять і гойдалки, і карусель, і пісочницю.

А ви разом з дітьми вже випробовували нові дитячі майданчики на Відрадному? Як ставитеся до ідеї закритих майданчиків, на які не пускають «чужинців»?

*Фото з сайтів: realt.ua, domik.ua.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


× один = 7