Дитяча поліклініка не приймає аналізи | Відрадний

Дитяча поліклініка не приймає аналізи

Дитяча поліклініка, Медмістечко

Дитяча поліклініка, Медмістечко

Сьогодні на Відрадному сталося неприємне ЧП, яке вплинуло на роботу дитячої поліклініки в Медмістечку на Комарова. Неподалік закладу прорвало трубу, тож ціла поліклініка опинилася без води. Як наслідок – робота лабораторії просто паралізована!

У дитячій поліклініці поки що можуть працювати тільки з аналізами крові. Як і раніше, кров з пальця беруть на другому поверсі у лабораторному крилі поліклініки. А от у дверях навпроти, де раніше приймали баночки з іншими аналізами, нікого не приймають: батьки несуть старанно заготовану склотару назад.

«Аналізи не робимо, бо немає води, – розповідають медсестри. – Її відімкнули з самого ранку 17 березня, і до вечора її точно не дадуть. Коли в нас з’явиться вода – невідомо. Все залежить від того, як швидко полагодять трубу, яка прорвала». Відсутність води унеможливлює дослідження біологічного матеріалу, адже тоді лабораторні працівники не можуть бодай вимити руки.

В той же час, кров для аналізів беруть, адже її можна покласти до холодильника і зберегти до того часу, коли лабораторія отримає воду.

Тож, батьки, будьте уважні! Якщо найближчими днями ви збираєтеся йти до поліклініки, щоб здати аналізи малечі, попередньо зателефонуйте до реєстратури та спитайте, чи запрацювала вже лабораторія, чи дали їй воду. Ось телефон реєстратури дитячої поліклініки в Медмістечку: (044) 497-00-41.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


× п'ять = 20