Дитсадки №51 та 687 отримають нові меблі | Відрадний

Дитсадки №51 та 687 отримають нові меблі

Меблі у дитсадку

Меблі у дитсадку

У розпорядженнях Київського міського голови від 1 вересня цього року ми знайшли трошки позитивної інформації, що стосується нашого мікрорайону. Серед інших навчальних закладів, там були зазначені дитсадки №52 (це садок для малят з зоровими проблемами, що на пр. Відрадному, 8-А) та №687 (комбінований садок, де є санаторні групи, на вул. Генерала Тупікова, 14). Ці навчальні заклади найближчим часом мають отримати нові меблі, адже саме на це виділили кошти відповідними розпорядженнями мера.

Скільки грошей на меблі виділяють?

Дошкільний навчальний заклад №687 має отримати 22 тис. 790 грн (Розпорядження Київського міського голови №591 від 1 вересня 2015 року). Зокрема, ці гроші надійдуть до Громадської організації «Київський форум» (депутат Роман Головня) на придбання меблів.

Дошкільний навчальний заклад №51 має отримати 19 тис. 50 грн (Розпорядження Київського міського голови №596 від 1 вересня 2015 року). Ці кошти для купівлі меблів також мають надійти до Громадської організації «Київський форум» (депутат Роман Головня).

Сподіваємося, активна громадськість та батьківські комітети проконтролюють купівлю меблів і відповідне оформлення їх на балансах дитсадків.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


+ три = 12