Друк на Відрадному | Відрадний

Друк на Відрадному

Друк

Друк

Час від часу нам всім потрібно щось друкувати: копії документів, фото на паспорт, різноманітні візитки, рекламні буклети чи навіть паперові забавки для дітей. На Відрадному є достатньо точок друку, де можуть допомогти з усім цим. І для того, щоб вам було зручніше обирати салон друку, ми зібрали їх в одній публікації. Як завжди, просимо наших читачів доповнити перелік іншими точками друку на Відрадному, якщо такі є.

1. Фотосалон біля Золотої Осені. Адреса – пр. Відрадний, 16/50. Цей фотосалон з вулиці можна впізнати за оформленням у стилі фірми «Fuji»: вхід до приміщення виконаний у зелено-червоно-білих тонах. Тут можна зробити фото на документи і отримати їх або на наступний день, або через 10 хвилин. Якщо другий варіант – ваш, можете зайти на каву до найближчої кав’ярні «Ласунка» або скупитися у численних магазинчиках за цей час. Фотосалон працює у цьому місці вже дуже давно і відрізняється від інших незмінним продавцем. Тож якщо для вас важлива стабільність і якість – вам сюди :) Окрім фотографій на документи, тут друкують звичайні фотографії, роблять ксерокопії, роздруковують потрібну вам інформацію на кольоровому або чорно-білому принтерах. Та мінус цього салону – ціни. Вони дещо вищі за ціни у наступному салоні, про який ми розкажемо (друкуючи цілий стіс паперів, різниця цін буде дуже відчутна).

2. Фотоательє на Лепсе біля нотаріуса. Адреса: бульв. Івана Лепсе, 50. Сайт: novephoto.com Тут можна сфотографуватися не лише на документи – діє невелика студія для постановних фото. Окрім того, у фотоательє реставрують старі фотографії (приклади можна побачити одразу не ресепшині), роблять сканування, ламінування, ксерокопії, чорно-білий та кольоровий друк, оформлюють фотографії у рамки. Тут трохи нижчі ціни, ніж у фотосалоні на пр. Відрадний, але частенько буває і черга у пару чоловік.

3. Типографія Гамбрінус Прінт. Адреса: пр. Відрадний, 95-Е. Це вже не фотосалон, а друкарня, де можна замовити друк візиток, рекламних флаєрів, папок, буклетів тощо. Можливий цифровий та офсетний друк. Розташована ця компанія через дорогу від трамвайного кола – там, де німецька хімчистка, фітнес-клуб Золоте Яблоко та багато інших фірм.

4. Типографія Абріс Прінт. Адреса: бульв. Івана Лепсе, 4, корпус 7, 1 поверх. Сайт: abris-print.com. Тут можна замовити офсетний, цифровий і шовкотрафаретний друк. Візитки, флаєри та листівки тут можуть і підготувати до друку, і декорувати тисненням, і заламінувати. Окрім паперу, тут працюють з пластиком (виготовляють різноманітні картки) та текстилем (можуть нанести друк на сумки та футболки, наприклад).

У яких салонах друкуєте ви і де вас найкраще обслуговують? Напишіть нам у коментарях: ця інформація може комусь справді допомогти! :)

* Фото з сайту margiedana.com.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Ну а якщо вам знадобиться уф печать в Запорожье, ви також знатимете, до кого звернутися: компанія “Альфа Графіка” вам допоможе!

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


× п'ять = 30