Дресирувальний клуб на Відрадному | Відрадний

Дресирувальний клуб на Відрадному

Дресирування собак у Києві

Дресирування собак у Києві

У нашому районі Києва діє дресирувальний клуб – спільнота любителів собак, які допомагають іншим відрадненцям виховати і соціалізувати чотирилапих. Тренування відбуваються на закритому майданчику на проспекті Відрадному, а на уроки пускають навіть дітей – аби ті подивилися, як виглядає процес виховання собак та ще більше здружилися зі своїми улюбленцями.

Розклад занять такий:

- База (група новачків): понеділок – з 19:00 до 20:00, субота – з 19:00 до 20:00;

- Молодша група (для тих, хто здав іспит після Бази): понеділок – з 20:00 до 21:00, субота – з 20:00 до 21:00.

Детально про різні групи:

Група слухняності для новачків База (перші 1-5 занять, максимум 6 новачків одночасно). Вчать контакту з господарем, відгуку на кличку, команди «до мене», «фу», «поруч», основам витримки, соціалізації. «Настійно рекомендуємо починати заняття з цуценям, тільки-но воно стане з вами жити або відразу після закінчення карантину. Чим раніше, тим краще», – кажуть дресирувальники.

Група слухняності молодша, ПКД (початковий курс дресирування). Ускладнюється База, комплекс «біля ноги», робота з ласощами та іграшкою, намордник (собаки до 35 см в холці – за бажання), основи «апорт», елементи аджиліті, команди жестами.

Група слухняності старша (міська собака, основний курс дресирування ОКД). Ускладнюється ПКД, робота без ласощів і повідка, «апорт», соціалізація в місті, різноманітність команд.

Ціна одного тренування, яке триває годину, – 30 грн. Школярам без батьків ініціатори дресирування роблять подарунок – пускають на уроки безкоштовно. Крім того, частенько на заняття приходять і зовсім маленькі діти: поки песики тренуються, діти граються неподалік та спостерігають за дресируванням.

Раніше учасники «собачого» клубу проводили зустрічі у Голосіївського району, а нещодавно перебралися на Відрадний. Через це зараз триває набір у дресирувальні групи.

Заняття для собак відбуваються у Києві на проспекті Відрадному, 12-Б, біля голуб’ятні, на закритому майданчику.

Контакти дресирувальників: група vk.com/club_otradnuj, (063) 138-12-98, (096) 757-05-73, (050) 562-14-52 (кінолог Вероніка). Перед першим заняттям зателефонуйте інструктору, адже на тренування приходять за записом (а також щоб уточнити, що брати з собою на заняття).

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


сім × = 14