Дорожче майже вдвічі: Будинок Іграшок | Відрадний

Дорожче майже вдвічі: Будинок Іграшок

Іграшка поліцейська машинка

Іграшка поліцейська машинка

Передсвяткова новорічна лихоманка охопила мешканців Відрадного! А особливо – мам і татусів, яким треба скупитися до кількох свят, підготувати дітям костюми та запастися іграшками «під подушку». У цих «перегонах» ми разом з ними пересувалися від магазину до магазину, щоб підібрати найбільш оптимальні подарунки для малечі. За останній час на Відрадному відкрилося багатсько нових дитячих магазинів, проте найкращий вибір все одно – у великих торговельних центрах. Отож, ми проїхалися до двох з них і… дуже здивувалися. Виявилося, що у «Будинку Іграшок», що в «Аркадії» на Індустріальному мості, на іграшки рівня «ширвжитку» ліплять захмарні цінники!

Почалася ця історія з Ашану на Кільцевій. Туди ми доїхали на безкоштовній маршрутці та швиденько занурилися в атмосферу дитячих подарунків у відповідному відділі. Ашанівський асортимент особливого захоплення ніколи не викликав: тут продають масові речі, найчастіше виготовлені у Китаї, відповідної якості. Але навіть серед таких «експонатів» незвично було побачити у продажі дивакувату поліцейську машинку з ковшем попереду!

Ашан, відділ іграшок

Ашан Кільцева, відділ іграшок

Іграшковий «мутант» нам добре запам’ятався: не кожного дня побачиш у продажу поліцейську машинку, яка має чи то дороги від снігу розчищати, чи то площі від мітингарів… Країною-виробником цього дива на упаковці зазначена Німеччина, хоча якість матеріалу та фарбування деталей могла би бути кращою. «Функціональне авто поліція зі звуковими та світловими ефектами», як написано на ціннику, в Ашані коштувала 199 грн.

На цьому ми могли би забути про цю іграшку, як про страшний сон, але ж ні – ми зустріли її й у «Будинку Іграшок» в торговельному центрі «Аркадія» на Індустріальному мості. Там вона коштувала… 339,90 грн!

Будинок Іграшок, поліцейська машина

Будинок Іграшок, поліцейська машина

Той самий мутант, ті самі світлові і музичні ефекти, той самий виробник і його хлипка якість… і майже вдвічі дорожче! Ось тут краще видно:

Поліцейська машинка ціна

Поліцейська машинка ціна

Раніше ми кілька разів купували товари у «Будинку Іграшок»: там можна було знайти дійсно якісні оригінальні іграшки, за які не гріх віддати немалі суми. Але дивакувата машинка сумнівної якості за 339,90 грн, коли така сама в Ашані коштує 199 грн… Після такого до «Будинку Іграшок» заходити не хочеться.

А ви часто буваєте у «Будинку Іграшок»? Де зазвичай купуєте дитячі іграшки неподалік Відрадного?

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


+ один = 9