Доріжки парку Відрадний розбирають на шашлики | Відрадний

Доріжки парку Відрадний розбирають на шашлики

Доріжка у парку Відрадний

Доріжка у парку Відрадний

Чого тільки не вигадають наші місцеві вандали, щоб не дати Відрадному виглядати гарно і охайно!.. То сміття викидають прямо на тротуар, то лавочки у парках знищують, то крадуть троянди прямо з клумби… Ну а зараз вони додумалися до ще однієї «розваги»: розбирання паркової доріжки для приготування шашликів. Одна з доріжок у парку Відрадний позбулася вже великої частини тротуарної плитки, і кожні вихідні наносять по ній черговий удар.

«Пошкоджено покриття доріжки в парку Відрадний, це небезпечно для життя та здоров’я», – написано в одній зі скарг на сайті 1551.gov.ua. Від себе ми додамо, що це не лише небезпечно (для людей літнього віку, мам і батьків з візочками, а ще для тих, хто ходить парком у темну пору), а й негарно, некультурно і матеріально збитково для міста. Можна подивитися, скільки коштує тротуарна плитка і переконатися, що покрити цим матеріалом немаленьку паркову доріжку – дуже непросто. Та ще й коштом платників податків…

Цю ж тему підняв на своїй Фейсбук-сторінці фотограф Юрій Кривенко, який мешкає на Відрадному і час від часу вигулює своїх собак у парку Відрадний. Він зазначає, що у парку багато місць від вогнищ, які псують вигляд галявин. «Багаттям випалюється трава і псується золою. Вогнища майже всі з бруківкою, виколупаною свино-людьми з пішохідних доріжок». – Пише Юрій.

На його думку, зі стихійними вогнищами у парку можна боротися інформуванням відвідувачів зеленої зони. «Потрібні інформ-таблички про те, що можна і чого не можна робити в парку і який передбачений штраф. Розмістити їх на всіх входах на територію. Для дотримання правил виділити поліцейський наряд і проводити обов’язкове патрулювання хоча б на вихідних, двічі за день – вдень і ввечері». – Зазначає мешканець Відрадного.

Нам цікава думка наших сусідів: чи бачили ви, як доріжку у парку розбирають для спорудження «мангалів»? Якби побачили, то як би відреагували?

*Фото зі скарги на 1551.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


+ п'ять = 12