Дні відкритих дверей 2019 у школах Відрадного | Відрадний

Дні відкритих дверей 2019 у школах Відрадного

Розпочалася весна – гаряча пора для батьків майбутніх першокласників та інших школяриків. Хтось через півроку вперше піде до школи, комусь треба придивитися до навчальних закладів, щоб перейти до іншої школи, а хтось хоче вступити до 5 чи 10 класу туди, де краще можна буде проявити свої здібності. Саме для того, аби діти та їхні батьки змогли більше дізнатися про освітні заклади, у березні-квітні традиційно тривають Дні відкритих дверей у школах Відрадного. Подивімося, коли цього року можна прийти «у гості» до шкіл нашого району!

52 школа Київ, День відкритих дверей

52 школа Київ, День відкритих дверей

Дні відкритих дверей у 52 школі

12, 13 та 14 березня у спеціалізованій школі №52 з поглибленим вивченням інформаційних технологій відбудеться зустріч батьків майбутніх першачків із вчителями та директором. Вже кілька років поспіль ці заходи мають такий сценарій: батьки приходять до школи на певну годину (розклад складає школа і вивішує на своєму сайті: спершу запрошують батьків з одних дитсадків, потім – з інших і так далі), працівник школи проводить цікаву екскурсію кабінетами і знайомить зі вчителями (щоправда, не початкової, а старшої школи), а після цього батьки можуть послухати директора школи та поставити йому свої запитання. Паралельно з цим дітей приводять до 52 школи організованими групами з дитсадків та всіляко розважають – показують діючих роботів у кабінеті робототехніки, знайомлять з тваринками у кабінеті біології, показують мінерали та прості хімічні досліди. Після цього дітей ведуть назад до дитсадків їхні вихователі, а батьки мають змогу записатися на співбесіду з психологом і директором школи.

12 школа Києва, День відкритих дверей

12 школа Києва, День відкритих дверей

День відкритих дверей у 12 школі

Цьогоріч на сайті школи ще не з’являлося інформації про День відкритих дверей. Тільки-но ці дані у нас з’являться, ми напишемо про це тут. Нам відомо, що батьки можуть приходити до цієї школи «в гості» не лише раз: інколи День відкритих дверей повторюють через кілька тижнів, попередньо сповіщаючи про зустріч на сайті. Зустріч у цій школі відбувається в одному з кабінетів: спершу про школу, її правила та вимоги розповідає директорка, а після неї батьки можуть поговорити з завучем та психологом.

Школа Єнот

Школа Єнот

Приватна школа Єнот

Конкретного Дня відкритих дверей у цій школі немає: вона невеличка, тому навряд чи могла би вмістити водночас усіх охочих. Але набір до перших класів у цій школі вже оголосили, тож потроху приймають у гості зацікавлених батьків. Для того щоб записатися на екскурсію приміщенням школи та розмову з директоркою варто зателефонувати за номером (096) 388-213-38. Подальший крок (якщо школа вас влаштує) – запис дитини на співбесіду з психологом школи. Звісно, найкращі шанси у всіх освітніх закладах матимуть діти, які змалку перебували в інтелектуальному середовищі. Пропонуємо вам познайомитися з цікавим Ютюб-каналом https://www.youtube.com/channel/UCFof-2H2hIhB2rynYIjq9Sg про технології та показати відео своїм дітям: це цікаво та надихаюче!

173 школа Києва, День відкритих дверей 2019

Точної дати проведення Дня відкритих дверей у цій школи ще не вказують, проте на сайті зазначено, що ця зустріч відбудеться після 15 березня. Як відбувається День відкритих дверей у цій школі? Максимально традиційно: в актовому залі перед батьками бере слово директорка, потім – хтось зі вчителів чи завучів. Після цього етапу на найбільш зацікавлених батьків чекає коротка екскурсія школою – поверхом молодших класів. Усі охочі можуть записати свою дитину на розмову з фахівцем, який оцінить, наскільки вона готова до школи.

НВК Ерудит

Навчально-виховний комплекс Ерудит відомий своїм ліцеєм, проте початкова школа тут звичайна – програма стандартна, як і в інших українських школах. Дня відкритих дверей тут поки що не анонсують, проте вже зараз на сайті є інформація про прийом документів від майбутніх першачків. Документи прийматимуть з 4 квітня до 31 травня, але це стосується лише тих дітей, які проживають у мікрорайоні, закріпленому за школою. Документи ж на вільні місця прийматимуть вже з 1 червня до 15 червня.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


сім − 6 =