Для чого потрібна автоцивілка і як ї оформити | Відрадний

Для чого потрібна автоцивілка і як ї оформити

Як оформити автоцивілку

Як оформити автоцивілку

Чи знаєте ви хоч одного автовласника, який роз’їжджає вулицями Києва без автоцивілки? Коли ви востаннє перевіряли свій поліс? А впевнені, що дата закінчення його дії ще не минула? Насправді ж, автоцивілка – обов’язковий документ для всіх водіїв в Україні. І на щастя, оформити цю послугу тепер можна дуже швидко і просто! Розберімося разом, для чого ж потрібна автоцивілка і яким чином її можна оформити онлайн.

Що таке автоцивілка?

Автоцивілка – це вид страхування, який законом визначений, як обов’язковий. Це означає, що кожен водій чи просто власник авто або іншого наземного транспортного засобу (зареєстрованого в Україні) може стати учасником дорожнього руху тільки за наявності відповідного поліса.

Як швидко оформити автоцивілку?

Раніше для оформлення цього полісу треба було їхати до офісу страхової компанії та підписувати немало паперів. Зараз же процедура суттєво спростилася:  більше не потрібно їхати до офісу. Натомість, все можна швидко зробити на сайті надавача такої послуги.

Для того аби оформити автоцивілку, введіть на сайті таку інформацію:

-         Ваші особисті дані;

-         Параметри автівки;

-         Дату, відколи має початися дія страхового полісу;

-         Після цього треба оформити сам договір страхування;

-         Перевести оплату за допомогою платіжної системи;

Одразу ж після цього на вашу електронну адресу надійде імейл з новеньким страховим полісом на авто.

Ось і все – лише ці прості кроки потрібні, аби завчасно подбати про свою автівку і власний спокій. До речі, розрахувати вартість автоцивілки у наш час також дуже просто: варто лише «вбити» параметри машини у відповідні поля на сайті страхової компанії і натиснути на кнопку. Далі на екрані з’явиться приблизна сума, яку треба буде сплатити для оформлення страхового полісу.

Загалом, автоцивілка – дуже помічна і навіть необхідна річ. Особливо, у країні з великою кількістю дорожньо-транспортних пригод і немалим відсотком «куплених» прав. Отож, варто не нехтувати можливостями страхування власного авто: це допоможе почуватися у безпеці та хоч якійсь захищеності.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


− два = 5