Дітей у школах не годують? | Відрадний

Дітей у школах не годують?

Суп у школі

Суп у школі

Минули ті часи, коли батьки могли безтурботно відправити дітей до школи, знаючи, що ті не будуть ходити голодними. Тепер годування первачків вішають на їхніх батьків, не залишаючи вибору. Сухий бутерброд кількагодинної давнини чи гаряча корисна страва – різниця, звісно, колосальна. Тим більше, якщо мова йде про дітей, яким треба харчуватися повноцінно. Але відрадненські освітяни, мабуть, думають інакше.

Учнів початкових класів у нашому районі залишають без їжі. І це стосується тільки дітей Солом’янського району, адже в інших районах столиці дітей годують, як і раніше. Про це пише мати одної зі школярок 173-ї школи у своєму зверненні до Київської міської державної адміністрації.

«Переконливе прохання розібратися в питанні щодо годування дітей у навчальних закладах Солом’янського району! Як мені відомо, всі діти-школярі початкових класів Києва, крім Солом’янського району, отримують безкоштовне харчування! – зазначає жінка. – На офіційному сайті Управління освіти Солом’янського району soloruo.kiev.ua опублікований Наказ про організацію годування дітей від 20.08.2014 # 271 на навчальний рік 2014-2015, який до сьогоднішнього дня не виконується! Крім того, опублікована ще й анкета, в якій просять батьків дати відповідь на питання «Згідно до якої схеми Ви би хотіли, щоб Ваша дитина харчувався?»

Ось такі варіанти відповідей подають чиновники:

- 50/50 (50 % оплачують батьки і 50 % – держава),

- 70/30 (70 % батьки і 30 % держава

- інший варіант відповіді.

«Так само це опитування змушують робити директорів всіх шкіл Солом’янського району серед батьків на зборах. Прошу розглянути моє звернення та вжити заходів!» – не стримує емоцій мешканка Відрадного.

Що ж, почекаємо настання 29 вересня – саме тоді чиновники будуть зобов’язані дати відповідь на питання батьків. Чи будуть діти Солом’янського району й надалі їсти бутерброди замість нормальної їжі, стане відомо зовсім скоро.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


8 × чотири =