Дешева зелена цибуля на Відрадному | Відрадний

Дешева зелена цибуля на Відрадному

Зелена цибуля

Зелена цибуля

Зараз на Відрадному можна купити дешеву зелену цибулю. Економно підготуватися до зимових свят пропонує місцевий садовий центр, розташований на Новопольовій, 95. Цей центр називається «Колективне мале підприємство з утримання зелених насаджень Солом’янського району» і є частиною Київзеленбуду. Тож не дивно, що оголошення про продаж недорогої цибулі ми побачили на вході до парку Відрадний, яким і опікується Київзеленбуд. Сьогодні ми вирушили у «розвідку» по зелену цибулю і дізналися ще дещо цікаве!

Садовий центр на Новопольовій

Садовий центр на Новопольовій

Садовий центр розташований недалеко від залізничної станції Київ-Волинський, тож ми рушили до нього вулицею Новопольовою. По лівій стороні вулиці знайшли зелені ворота, на яких зображені квіти: це і є підприємство з утримання зелених насаджень. Півроку тому тут, прямо біля воріт, продавали петунії та чорнобривці, а біля них висіло оголошення про продаж розсади овочів. Зараз подібних цікавинок для любителів рослин тут немає – не сезон. Тож гостей зустрічають лише два місцеві песики і сторож, який радить спитати про зелену цибулю у будинку праворуч.

Тут працюють майстри

Тут працюють майстри

Територією садового центру проходимо вперед і завертаємо праворуч. Заходимо до будинку з дверима пісочного кольору і повертаємо ліворуч. Перші двері – це кімната майстрів, нам сюди. Майстер підприємства охоче погоджується провести нас до оранжереї та показати зелену цибулю. Разом з майстром знову виходимо на вулицю і йдемо до будинку навпроти.

Вхід до оранжереї

Вхід до оранжереї

У цьому приміщенні запах цибулі літає у повітрі. Ми довго йдемо коридорами, але врешті потрапляємо до просторої оранжереї з прозорим дахом. Ліворуч бачимо нескінченні «плантації» зеленої цибулі, а праворуч – багато горщиків із кімнатними рослинами. Тут їх вирощують всю зиму, щоб навесні запропонувати покупцям гарні доглянуті гібіскуси чи бегонії.

Велика оранжерея

Велика оранжерея

Зелену цибулю тут продають за демпінговою ціною: 25 грн за 1 кг! Це при тому, що на базарі, на ярмарку та у магазинах цей продукт коштує біля 5 грн за 100 г. «Теплична» ціна виходить вдвічі дешевша за ринкову. Проте у багатьох господинь виникає питання, що робити з цілим кілограмом зелені, адже вона може швидко зіпсуватися. Саме тому для більш «скромних» покупців тут готові менші пакунки зеленої цибулі – по 500 г. Але також завжди можна зібратися на таку покупку разом із сусідами ;)

Наостанок, виходячи з оранжереї, ми бачимо ще один приємний сюрприз – ікебани з сосни! «Ми робимо такі новорічні ікебани і продаємо по 25 грн, – каже майстер підприємства. – Приходьте, купуйте, скоро вибір буде більший». Ікебана виглядає, як кілька соснових гілок, поєднаних в одну композицію. Таку новорічну красу можна поставити на стіл (вона стійка), а можна і повісити на двері чи стіну.

Ікебана з ялинки

Ікебана з ялинки

Тож тепер ми знаємо, куди можна приходити по зелень – і цибулинну, і ялинкову :) Ну а на весну працівники садового центру обіцяють дачникам саджанці декоративних дерев і кущів та розсаду різних овочів!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


1 коментар до “Дешева зелена цибуля на Відрадному”

  1. [...] вимикає за собою світло у приміщенні, хтось купує дешеві продукти, хтось утеплює свій будинок. І аеропорт Київ у Жулянах [...]

Напишіть відгук


2 × = вісімнадцять