Де відсвяткувати Масляну? | Відрадний

Де відсвяткувати Масляну?

Масляна 2013 на Відрадному

Народні гуляння

Народні гуляння

Наближається Масниця, а це означає, що пора обирати, де відзначати це свято! Традиційно, мешканці нашого мікрорайону зберуться на Масляну у парку Відрадний. Але окрім цього, на Відрадному відбудуться й інші святкові заходи.

Програма святкувань Масляної 2013 на Відрадному

1. Підлітковий клуб Лідер запрошує 15 березня на театралізоване дійство «Прощавай, зима!» Адреса клубу: Київ, вул. Ярослава Галана, 2.

2. У межах парку Відрадний відбудеться центральне дійство свята – районний мистецький захід до «Дорослим на радість, дітям на втіху». Гуляння розпочнуться 16 березня о 12:00. Адреса парку Відрадний: Київ, вул. Героїв Севастополя, 39.

3. Протягом березня у Дитячій музичній школі №14 імені Кабалевського тривають академконцерти викладачів. Адреса музичної школи: Київ, бульв. Івана Лепсе, 69.

Загалом, на підготовку до Масляної Солом’янська районна в місті Києві адміністрація виділила 20 тис. грн (йдеться не лише про Відрадний, а й про інші частини району). Ці гроші відвели для організації народних гулянь, виготовлення поліграфічної продукції та транспортне забезпечення свята.

Окрім комунальних заходів, відсвяткувати Масляну 2013 можна буде й у Мамаєвій Слободі, яка розташована на території Відрадного. Детальна програма дійства чекає на вас у публікації про Масляну у Мамаєвій Слободі.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


− три = 6