Де відрадненцю купити клей для плитки? | Відрадний

Де відрадненцю купити клей для плитки?

Пензлики для ремонту

Пензлики для ремонту

Літо – пора ремонтів, тому на Відрадному зусібіч чути дзижчання перфораторів та стукіт молотків. Але насправді робити ремонт у нашому районі – не дуже зручно. Поблизу немає великих будівельних магазинів, тому доводиться обирати: або переплачувати у невеликих місцевих магазинчиках, або їхати за край світу по необхідні матеріали. Цього разу давайте розберемося, де купити клей для плитки, якщо ви надумали обкласти цим декором стіни чи підлогу, і при цьому живете на Відрадному ;)
Отож, ми подамо тут приблизний перелік точок продажу клею для плитки, а ви у коментарях доповніть цей список, якщо знаєте ще якісь «будівельно-злачні» місця.

1. Великі будівельні магазини. Що одразу вам каже майстер, з яким ви домовляєтеся про укладання плитки? Правильно, «треба їхати в Агромат» :) Це його реклама висить на біг-борді навпроти 173-ї школи вже велику кількість років, і це саме цей магазин розташований аж вкінці 408-го маршруту, за Академмістечком. Громадським транспортом туди не наїздишся, тому мають сенс лише ґрунтовні закупи на автомобілі. Інший популярний у наших краях будівельний магазин – Олді. Він розташований вже трохи ближче, та все одно не на Відрадному – на Гарматній, неподалік Шулявки. До слова, вибір там не дуже – як плитки (досі продають багато російської), так і клеїв для неї.

2. Місцеві будівельні магазини. Вони маленькі і підходять лише на роль «палички-виручалочки». Якщо закінчується потрібна вам будівельна суміш або фарба, зламався кутник або загубилася викрутка потрібного розміру, можна збігати до однієї з таких точок продажу, і ви, можливо, знайдете там необхідний товар. Приклади таких невеликих будівельних магазинів: підвальний магазин «Майстер» на проспекті Відрадному, 24/93, магазинчик на Знам’янській, 45 (по сусідству з салоном краси Ріна), на ринку під назвою ТЦ Відрадненський.

3. Інтернет-магазини. Це оптимальне рішення, якщо у вас нема часу вештатися велетенськими будівельними магазинами, а асортимент дрібних точок продажу вас не влаштовує. Наприклад, купити сухие клеевые смеси ви можете у магазині «Shop Kovalska». Тут вам і найкращі порадять, і з доставкою допоможуть.

4. Сайти оголошень. Більш ризикований варіант, порівняно з інтернет-магазинами. Товари тут можуть продавати як прострочені, та і геть підроблені. А повернути таку покупку буде дуже і дуже важко: акаунт на сайті оголошень, фактично, нікого ні до чого не зобов’язує. Хоча покупка будівельних матеріалів через оголошення – дуже вдалий варіант для тих, хто шукає жменьку потрібної клейової суміші: можна пошукати оголошення, де продають залишки невикористаних у ремонті матеріалів.

А де ви купуєте керамічну плитку і клей для неї?

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


п'ять × 2 =