Де пофарбувати авто на Відрадному? | Відрадний

Де пофарбувати авто на Відрадному?

Фарбування авто

Фарбування авто

Ми вже говорили про ремонт машин та шиномонтаж у нашому районі, проте ще одне авто-питання залишилося відкритим. Де пофарбувати авто на Відрадному? Де зробити рихтування та покриття автівки фарбою? Давайте разом пробіжимося по адресах відповідних автосервісів!

1. Підприємство «Автомаляр», вул Суздальська, 43. Контакти: (068) 887-27-70, (063) 461-08-60, (066) 921-92-99. Тут можуть пофарбувати машину, зробити рихтування та зварювання будь-якої складності. Фарбування відбувається у приміщенні площею 140 кв. м, де встановлене усе необхідне обладнання (фарбопульти, компрессор з ресивером тощо), освітлення та вентиляція. Найкраще фарбування, безумовно, виходить із застосуванням спеціального обладнання – такого, як окрасочно сушильная камера високої якості, що має добру репутацію серед автомайстрів. «Автомаляр» може фарбувати декілька авто одночасно. У цій майстерні роблять повне професійне фарбування авто, подетальне фарбування, локальне фарбування машини, фарбування бамперів, фарбування дисків, комп’ютерний підбір фарби, полірування кузова, відновлення блиску старих лакофарбових покриттів, нанесення додаткових захисних антикорозійних покриттів на зовнішню поверхню порогів, нижню частину дверей та крил автівки.

2. Сервісний центр «Атлант-М», бульв. Вацлава Гавела, 4. Контакти: (044) 391-44-44. Це СТО може обслуговувати до 150 автівок за один день! Тут є 70 робочих місць на ділянках: технічного обслуговування та ремонту, кузовних та лакофарбових робіт, передпродажної підготовки, додаткового обладнання та мийки автомобілів. Фарбування авто входить до переліку послуг цього сервісного центру.

3. Майстерня «Алекс», вул. Новопольова, 97-В. Контакти: (068) 737-63-29, (063) 946-38-75. У цій майстерні пропонують послуги з професійного фарбування автомобілів та мікроавтобусів. Роблять також зварювальні роботи, а також рихтування та ремонт бамперів. До переліку послуг майстерні входять: локальне фарбування, підбір фарби, саме фарбування авто, полірування кузова, зварювальні роботи, кузовні роботи, антикорозійна обробка кузова, а також проклеювання автовінілу.

А ви де замовляєте подібні послуги? Чекаємо на ваші коментарі, що стосуються автосервісів Відрадного!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

* Фото з сайту youtube.com

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


× сім = 35