Де на Відрадному кататися на роликах? | Відрадний

Де на Відрадному кататися на роликах?

Катання на роликах

Катання на роликах

Яка зима – такі і ковзани :) Снігопадів у цьому сезонів вже, очевидно, не буде: це означає, що пора виймати зі своїх комірчин ролики! Ну а позаяк спеціальних роллердромів у нашому мікрорайоні немає, давайте подивимося, де на Відрадному можна кататися на роликових ковзанах під відкритим небом.

1. Парки. Два великі парки нашої місцевості – «Відрадний» і «Орлятко» – не мають відокремлених майданчиків для катання на роликах. Але у цих парках доволі сучасні доріжки з непоганим покриттям, тому їздити можна просто по них. Щоправда, вглиб парку «Орлятко» краще не заїжджати: гарне покриття там є лише у центральній частині. А от поїхавши «углиб» парку, ви ризикуєте опинитися у хмарах пилюки, адже туди цивілізація ще не дійшла.

2. Сквери. Сквериків на Відрадному теж достатньо: невеличкі території з клумбами і доріжками ідеально підійдуть для навчання дітей роликовій їзді. Маленькі сквери у нас – на Суздальській, Лепсе, на розі проспекту Відрадний і вулиці Донця. А ось сквер біля кінотеатру «Тампере» має довгі доріжки, тож там є, де розігнатися.

3. Стадіони. Стадіони у нас всі прив’язані до навчальних закладів. Маленькі стадіони – пришкільні (або приписані до училищ, як-от стадіон на Шепєлєва), а найбільший стадіон, що межує з парком Відрадний, відносять до Національного авіаційного університету. На стадіонах можна кататися хоч цілодобово, але падати буде боляче: доріжки «оформлені» лише асфальтом.

4. Двори шкіл. Шкільні двори, по суті, залишаються єдиними більш-менш вільними територіями у наші дні. Там у вихідні дні немає машин (на відміну від прибудинкових територій) і можна спокійно покататися на роликах, відточуючи свою майстерність. Звісно, двори шкіл «устелені» асфальтом, що не додає таким місцинам бонусів порівняно з парковими доріжками. Але якщо ви вчасно запасетеся наколінниками, неприємного досвіду з травмуванням можна буде уникнути.

Окрім того, у Києві є три спеціалізовані роллердроми, розташовані у приміщеннях: у «Каравані» на Луговій, «Дрім Тауні» на Мінській та у «Блокбастері» на Московському проспекті. Але до них їхати з Відрадного дуже далеко і незручно.

Розкажіть, де ви катаєтеся на роликах на Відрадному та вчите цьому мистецтву дітей? Як гадаєте, нашому району потрібна окрема територія для такого призначення?

Фото з сайту ravenrollerblades.co.uk

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Вам краще купить ролики seba Киев для себе та своїх дітей, щоб не пропустити радості від катання на роликових ковзанах. Це весело і захопливо!

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


× три = 21