Де купити ялинкові прикраси на Відрадному? | Відрадний

Де купити ялинкові прикраси на Відрадному?

Святкова метушня набирає обертів! Зовсім скоро у нашому мікрорайоні почнуть продавати живі й штучні ялинки, «відкриють» головну місцеву ялинку у парку Відрадний та проведуть новорічні ярмарки. Ну а поки що наші сусіди потихеньку придивляються до ялинкових кульок та роздумують, чим прикрашати своє помешкання до зимових свят. Ми пройшлися Відрадним і прицінилися до новорічної мішури, щоб зменшити ваші передсвяткові страждання ;)

Місця продажу ялинкових прикрас на Відрадному

Магазин АТБ на Відрадному

Магазин АТБ на Відрадному

1. Магазин АТБ. Тут вибір ялинкових прикрас невеликий, але влучний. За 22,99 грн ви можете купити цілу коробку маленьких кульок золотавого або зеленого кольору – 25 штук! Влучним ми назвали цей товар через монохромність: якщо ви хочете прикрасити ялинку по-справжньому стильно, візьміть кульки одного чи двох кольорів. Ці коробки з маленькими кульками ми знайшли над холодильниками з напівфабрикатами та перед касами у магазині АТБ на проспекті Відрадний.

Дінь-Дінь, проспект Відрадний (спільний з Аптекою вхід)

Дінь-Дінь, проспект Відрадний (спільний з Аптекою вхід)

2. Магазин Дінь-Дінь. Мало хто здогадується про цю торговельну точку, адже вона добряче захована серед магазинів біля Золотої Осені. Насправді ж, Дінь-Дінь вже більше місяця працює на розі проспекту Відрадний і вулиці Героїв Севастополя, біля аптеки (там, де раніше був секонд-хенд). Загалом, це магазин побутової хімії, але на вході до нього ліворуч можна побачити святковий стенд з ковпачками на голову, «дощиком» та магнітами у вигляді різних звірят. На передній план виставлені магніти з баранчиками (баран, вівця чи коза – символ 2015 року), які коштують по 8 грн. «Дощик» продають десь по 3 грн за упаковку. Але саме прикрас на ялинку в цьому магазині немає, тільки «легка» версія святкової мішури.

Ялинкові прикраси у Форі

Ялинкові прикраси у Форі

3. Магазин Фора. Цих магазинів на Відрадному багато, тому одразу скажемо, що «інспектували» ми Фору біля Космо (проспект Відрадний). Тут, неподалік кас, ми знайшли великий кошик з різноманітними новорічними прикрасами: ялинковими кульками, сніговими бабами, сніжинками та гірляндами. Асортимент – різноманітний, ціни – теж (кульки – від 7,99 грн). А от країна-виробник, схоже, однаковий.

Ялинкова кулька з вовни

Ялинкова кулька з вовни

4. Ялинкові прикраси з вовни. Якщо китайські вироби вас не влаштовують, і душа прагне чогось ексклюзивного, ознайомтеся з ялинковими прикрасами ручної роботи нашої з вами сусідки Оксани. Вона виготовляє валяні іграшки: це означає, що майстриня поєднує шматочки натуральної вовни за допомогою спеціальних голок, надаючи матеріалу форму кульок для ялинки. Оксанині ялинкові прикраси бувають різних форм: це кульки, сніговички, маленькі валянки… Ціна цієї краси – від 50 до 250 грн за штуку, а телефон майстрині – (097) 83один-62-89.

Кіоск Преса

Кіоск Преса

5. Кіоск Преса. Так, навіть у таких торговельних точках є щось новорічне! Наприклад, у кіоску на трамвайній зупинці в кінці Лепсе (перед поворотом до трамвайного кола) можна купити три маленькі кульки з 10 грн. Мабуть, подібний товар виставлений і в інших кіосках Преса.

Кіоск біля Золотої Осені

Кіоск біля Золотої Осені

6. Ятка біля Золотої Осені. Якщо ви дивитеся прямо на вхід до Золотої Осені, поверніться ліворуч: там розташована звичайна господарська ятка зі шнурками і стельками. Цієї суботи сюди завезли багато новорічного краму: і великі кулі, і маленькі, і прикраси інших форм, і верхівки для ялинок. Найдорожча кулька тут однотонна блискуча, оздоблена ліпниною (55 грн за 1 штуку), а найдорожчий набір – коробка з шістьма ялинковими кулями (90 грн). Продають тут і дрібненькі прикраси: набір з 12 маленьких кульок коштує 30 грн.

Ялинкові прикраси біля Золотої Осені

Ялинкові прикраси біля Золотої Осені

7. Ринок Відрадненський (під мостом на перетині Комарова і Лепсе). Заходите до ринку, повертаєте праворуч до господарських яток і на вітрині першої з них бачите святкове добро. Тут, окрім гірлянд і «дощику», продають великі скляні кулі з зображенням баранців. Коштують такі прикраси по 15 грн.

Ринок Відрадненський, кулі з беренчиками

Ринок Відрадненський, кулі з беренчиками

8. Торговельний комплекс Відрадненський. Якщо відійти від попередньої ятки і зайти до приміщення торговельного комплексу, можна знайти магазинчик з сувенірами, який до свят вбрався у новорічну мішуру. Але тут на нас чекає розчарування. Ті самі великі кулі з овечками, що й у пункті №7, тут продають на 5 грн дорожче – по 20 грн. Більше прикрас для ялинки немає. Зате полиці заповнені фігурками, статуетками та магнітами з баранцями. Найменші баранчики (із побажаннями щастя та здоров’я) продаються по 8 грн.

Торговельний центр Відрадненський

Торговельний центр Відрадненський

Словом, вибір ялинкових прикрас та інших святкових атрибутів на Відрадному хоч і невеличкий, але є. Якщо ви знаєте інші цікаві місця продажу новорічних прикрас у нашій місцевості – пишіть у коментарях!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


1 коментар до “Де купити ялинкові прикраси на Відрадному?”

  1. Ольга коментує:

    Продам екслюзивно розукрашені шишки (ручна робота), широкий вибір, в рекламах інтернету таких немае. Ціни помірні. Звонити по телефону 0968592005 , 0665090727.

Напишіть відгук


− один = 6