Де кататися на санчатах на Відрадному? | Відрадний

Де кататися на санчатах на Відрадному?

Катання на санчатах

Катання на санчатах

У сніжну погоду немає кращої вуличної забавки, ніж катання на санчатах! Тим більше, для дітей, які так люблять борсатися у снігу та по-справжньому радіти зимі. Для того, щоб ви потішили своїх чад (а може, й самі пару разів спустилися з гірки!), ми розшукали місця катання на санчатах на Відрадному. Якщо ви знаєте інші гірки, придатні до цієї забави, пишіть у коментарях – разом зберемо перелік таких місць у нашому мікрорайоні!

Парк Відрадний: гірки для санчат

Парк Відрадний: гірки для санчат

1. Парк Відрадний. Це – найбільш «центровий» пункт катання на санчатах. Звісно, вдало прокотитися можна не по всьому парку, а лише там, де є схили – біля озера Інтеграл. Причому, тут схили розділені на «дорослу» і «дитячу» зони. Гірка, розташована ближче до входу до парку (неподалік адміністративної будівлі) більш крута, тому тут катаються самостійні діти. Друга гірка веде від сонячного годинника до місточка через озеро. Тут, зазвичай, малюки вперше сідають на санчата разом зі своїми мамами і татами. Цей схил більш безпечний, адже, на відміну від першого, не впирається в озерну кригу.

Гірка у сквері на Шепєлєва

Гірка у сквері на Шепєлєва

2. Дитяча гірка у сквері на Шепєлєва. Зовсім невеличка гірка є у сквері біля вулиці Зеленої, ближче до гаражів. Це ідеальний варіант для катання найменших дітей, адже схил дуже похилий. Але хочемо застерегти батьків: не спускайте своє маля в сторону гаражів: з проїзду може виїхати машина! Краще кататися з тої ж гірки, але у бік середини скверу.

Вулиця Шепєлєва: місця для катання на санчатах

Вулиця Шепєлєва: місця для катання на санчатах

3. Гірка на Шепєлєва. Цей схил розташований між сквером і будинком Шепєлєва, 5-а. Точніше, з’їхати можна з насипу, на якому стоїть зелений будинок, вниз до скверу. Схил досить крутий, але потребує більшого «утрамбування» снігу, адже сюди ходять небагато відрадненців.

Гірка на Шепєлєва з крутим схилом

Гірка на Шепєлєва з крутим схилом

Якщо ви знаєте «злачні» місця для катання на санчатах, про які ми тут не згадали, пишіть! ;)

* Місця розташування гірок на мапі позначені червоними цятками.

Перше фото – з сайту telegraph.co.uk

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


9 + = вісімнадцять