Читанковий клуб для малят у McDonalds | Відрадний

Читанковий клуб для малят у McDonalds

Червона Шапочка від видавництва Час Майстрів

Червона Шапочка від видавництва Час Майстрів

Мережа закладів швидкого харчування McDonalds щотижня до кінця нинішнього року проводить цікаві літературні зустрічі для дітей. Це називається Читанковий клуб Нарру Readers™, і розраховані ці «здибанки» на дітей дошкільного віку. Кожного місяця в рамках Нарру Readers для читання вголос дітлахам тут обирають нову книжку. 14 листопада малят познайомлять з «Червоною Шапочкою» Шарля Перро, яка побачила світ у видавництві «Час Майстрів».

На Відрадному поки що МакДональдсів немає (хоча активна забудова нашого мікрорайону, звісно, натякає на те, що скоро біг-маки доберуться і до нас). Тож поки що подаємо перелік МакДональдсів, розташованих неподалік Відрадного, у яких 14 листопада відбудуться дитячі читання «Червоної Шапочки»:

- Севастопольська пл., 1;

- Вул. Борщагівська, 2-Б;

- Вул. Леся Курбаса, 19-А;

- Вул. Вадима Гетьмана, 1-А;

- Вул. Гната Юри, 13.

Час проведення Читанкового клубу: з 16:00 до 17:00

Вартість участі у Читанковому клубі: безкоштовно.

Що ще буде, окрім читання? Цікаві розвивальні ігри, Читанковий щоденник для вклеювання оригінальних тематичних наліпок та позначення прочитаних книжок (видадуть наприкінці заняття).

Як потрапити? Треба звернутися до господині залу МакДональдз особисто або телефоном і записати малюка на найближчі суботні читання.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


× 7 = двадцять вісім