Чиновники звітують про налагодження автобусного маршруту №2 | Відрадний

Чиновники звітують про налагодження автобусного маршруту №2

 

2 автобус: один на маршруті

2 автобус: один на маршруті

Автобус №2 – транспортний привид Відрадного. То він їздить, то не їздить зовсім, то підпадає під розформування автопарку… Мешканці Відрадного час від часу вимагають у чиновників поновити цей маршрут, адже транспортне покриття мікрорайону й без того не надто зручне. Остання така скарга надійшла на 1551 вчора від мешканки району біля станції Київ-Волинський: вона нарікала на те, що з тих країв проблематично дістатися бодай проспекту Відрадного, і просила відновити роботу «двійки». Сьогодні ж можновладці поспішили заспокоїти громадян: на сайті Солом’янської районної адміністрації написали, що з маршрутом все гаразд, і їздить він регулярно.

«На прохання жителів Солом’янська адміністрація зверталася до «Київпастрансу» щодо відновлення автобусного маршруту № 2 «Вулиця Булгакова – станція метро «Шулявська». З метою підвищення якості перевезень, з 16 вересня додано ще один автобус на маршрут. Початок руху о 7.00, закінчення о 20.00», – зазначено у зверненні на сайті.

Окрім того, там написано, що з розкладом руху автобусу маршруту № 2 пасажири мають можливість ознайомитися на сайті КП «Київпастранс» та обрати зручний час для поїздки. «Також пасажири мають можливість користуватися автобусами маршруту № 232 «Залізнична станція Київ-Волинський – станція метро «Шулявська», які працюють в режимі маршрутного таксі та майже повністю дублюють трасу руху автобусів маршруту № 2», – написали чиновники.

Ми, звісно, вирішили перевірити цю інформацію :) Зайшли на сайт Київпастрансу і у розділі «Розклад руху» знайшли графік роботи «двійки». Судячи з нього, маршрут обслуговує лише два автобуси. До 9:30 автобуси їздять приблизно щопівгодини, а пізніше інтервал значно збільшується: у денний час чекати на автобус треба майже півтори години! О 16:22 рух більш-менш налагоджується, тож інтервал знову повертається до приблизно 30 хвилин.

Також ми подивилися, як виглядає їзда 2-го автобусу «у прямому ефірі» – на сайті EasyWay. Жалюгідне видовище: о 14:00 одненький автобус поволі рухається дорогами маршруту. Хто не встиг і потребує саме цього транспортного засобу – чекатиме ще 1 годину 14 хвилин…

Словом, налагодженням маршруту це ніяк не назвеш. Навряд чи хтось активно користуватиметься автобусом за розкладом, прораховуючи хвилини до його прибуття на зупинку! А якщо надії на те, що автобус таки приїде, мало, такий транспортний засіб не матиме шансів на виживання. Шкода!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


шість − 2 =